Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Olmazsa ben de oyle yapiyim iki plakayi da sokup, soforler odasina gidiyim ne olur ne olmaz bir daha elerlerse bu sefer muayene ucreti de yaniyor bir 350 daha bayilmayalim.

Peki soforler odasina gitmek yeterli mi emniyete falan gidip ek1 vs duzenletmiyoruz degil mi?
    Ayni sayin EGEDUK'un anlattigi gibi oluyor. TÜV'den kusur belgesi varsa tabii. Normal nasil oluyor bilmiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Olmazsa ben de oyle yapiyim iki plakayi da sokup, soforler odasina gidiyim ne olur ne olmaz bir daha elerlerse bu sefer muayene ucreti de yaniyor bir 350 daha bayilmayalim.

Peki soforler odasina gitmek yeterli mi emniyete falan gidip ek1 vs duzenletmiyoruz degil mi?
    Emniyette işiniz yok. Benim ön plakada vida vardı. Sadece tek plaka değiştirdim. Arka plakaya baktım yepyeni temiz olduğu için değiştirmedim.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    hangi şehirdesiniz ?
    Neden sordunuz Hamza bey?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Emniyette işiniz yok. Benim ön plakada vida vardı. Sadece tek plaka değiştirdim. Arka plakaya baktım yepyeni temiz olduğu için değiştirmedim.
    Bende öyle düsünüyordum.
    Ama park ettigim otoparktaki bekci ikisini de degistirmem gerektigini (trafik düzenlemesi öyleymis) söyledi. Bende öyle bir günü tekrar yasamamk icin ne olur ne olmaz ikisini de yeni yaptirdim.

5. Benim iki plaka da vidali agir kusurlu olarak kaldim, muayene kagidi ile gider degistiririm sizlerin dedigi gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Bende öyle düsünüyordum.
    Ama park ettigim otoparktaki bekci ikisini de degistirmem gerektigini (trafik düzenlemesi öyleymis) söyledi. Bende öyle bir günü tekrar yasamamk icin ne olur ne olmaz ikisini de yeni yaptirdim.
    Ben tekini değiştirdim sıkıntı olmadı.

Ama doğrusu gitmişken ikisini de değiştirmek. Ne olur ne olmaz.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Yunanistan-Mısır anlaşmasına tepki: Yok hükmündedir, sahada ve masada göstereceğiz.
    Almanya görüşün derken bu anlaşma ne iş anlamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Neden sordunuz Hamza bey?
    yani bence en tepeden başlasanız onlar yol gösterir ... il genel idaresinin başı ve merciinden başlayın ... al abicim plakayı koltuğunun altına istikamet ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •