Sayfa 672/956 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    2015'te yaklaşık 10 tavan (10.su tavana yakın) yapmış art arda. Bugünkü sistemde yaklaşık 22 tavan yapar. Dile kolay.
    Ben katılmıştım o zaman bedelliye yaklaşık 30 a kadar çıkmıştı sanırım. Ama sadece izledik. Sonra yanlış hatırlamıyorsam 6TL gibi satışa açıldı ,5TL ye kadar düşmüştü. Oradan 1 yıl içinde 10 a kadar gitti.O tarihte elimde 500 hisse vardı ve sanırım 17Bin TL yatırmıştım Şimdi 2015 deki fiyatla aynı olmas hepimiz için çok üzücü.
    Bilen arkadaşalra bir sorum var. Bedelli parasını en son 30 Nisana kadar mı yatırmamız lazım?
    (eski zaman olduğu için fiyatlar çok düzgün aklımda kalamdı)
    YTD dir

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Aşırı hayelllere kapılmayın! özelliklede yarın sabah tavan açmazsa korkun...
    yeter artık ya bi git şurdan...bilgisiz cahil adam...sanane arkadaşım sanane ya...allah senin gibi insanlardan uzak tutsun...git artık burdan..elinde yoksa yorum yapma...hoşunamı gidiyor insanların zarar etmesi...

3.  Alıntı Originally Posted by Bolkar251 Yazıyı Oku
    Ben katılmıştım o zaman bedelliye yaklaşık 30 a kadar çıkmıştı sanırım. Ama sadece izledik. Sonra yanlış hatırlamıyorsam 6TL gibi satışa açıldı ,5TL ye kadar düşmüştü. Oradan 1 yıl içinde 10 a kadar gitti.O tarihte elimde 500 hisse vardı ve sanırım 17Bin TL yatırmıştım Şimdi 2015 deki fiyatla aynı olmas hepimiz için çok üzücü.
    Bilen arkadaşalra bir sorum var. Bedelli parasını en son 30 Nisana kadar mı yatırmamız lazım?
    YTD dir
    Evet, şirketin KAP'a yansıyan açıklamasının ilgili bölümü şu şekilde:

"- Şirketimiz mevcut pay sahiplerinin bedelli sermaye artırımı yoluyla çıkarılacak payları, sahip oldukları payları oranında ve nominal bedel üzerinden 16.04.2020 ile 30.04.2020 tarihleri arasında 15 gün süreyle alma hakkı bulunmaktadır. "

4.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Fiyatlar sayın speech'in açıkladığı şekilde hesaplanıp seansa başlanacak. Bu arada güzel izah için teşekkürler kendisine. Perşembe açılış sonrası ise hareketleri tahmin etmek çok zor gerçekten. Belki arz ve talebe göre şekillenecek o gün oluşacak...
    Arz ve talep dediniz ruchanin sahibi belli yani elinde persembe sabahi afyon olmayan ky ruchan alamayacak. Elinde afyon olan 1 e 3 ruchan alabilecek. Ben de afyon var fakat hesabimda gozuken ruchan kadar alabilecem veya fazlasini alamiyacam. Satmak istesem ruchanlari spek alacak herhalde veya satilan ruchanlari kim toplayacak

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Bolkar251 Yazıyı Oku
    YTD dir
    Sayın Bolkar,
    Rüçhanları satamadız, taban taban giderken satamadınız, bunu anlıyorum. Peki tavan tavan giderken eskileri satabilmeniz gerekmez miydi? Daha yüksek beklenti içinde olduğunuz için mi satmadınız?
    Cevaplarsanız çok makbule geçecek.

6. tavan tavanda aliş satişa kapaliydi.Açildigi zaman 30 dan dip basladi.Sat satabilirsen.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tavan ve taban giderken satış kapalıydı Yani göstermelik bir fiyattı o çıkış ve düşüş. Hisse 5-6 TL arası açılmıştı satışa

8. 2015 bedellisiyle karsilastirmayin o zaman eski afyon e ler 30 a cikti.satma imkani verdi.fakat lot sayisi azdi.ancak bedelli parasi cikti.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 672/956 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •