Sayfa 672/804 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by mutser Yazıyı Oku
    Şu olabilir, hisse de yalan dolan, abartı yok, masal gibi hisseyi süsleyen yazılar yok, şişmece yok doğru hikaye değil hepsi gerçek .
    Bir gerçek daha , bir çok hikayesi olmayan hisse fizana gitti temeli sağlam hisseler ister istemez ayrışacak.
    Zaman ve sabır bunu doğrulayacaktır.
    Ben de maalesef aynı fikirdeyim. Temelsiz hisseler uçtu. Ama ben maalesef aynısını temelli hisselerden bekleyemiyorum. Yani karı olmayan şirketleri 3-5 milyar pd'ye çıkardılar. Bizse normal potansiyelimiz dahilinde yıllık 400-500 milyon kar açıklayabilecekken ancak 4-5 milyar tl edebiliyoruz. Aslında doğru olan biziz. Onlar yanlış. Muhtemelen biz gerçek değerlerimizde kalırız, ama asıl mesele Buffett'ın dediği gibi, kimin çıplak yüzdüğünü ancak sular çekilince anlarsınız kısmı. Gerçek bir düşüş başladığında, hak eden şirketler belli bir süre sonra gerçek değerlerinde sabitlenecekken, gerçek dışı fiyatlananlar muhtemelen uzun yıllar o fiyatları göremeyecek.

Benim vurgulamak istediğim tek nokta, gidip Hüseyin Holding'in piyasa değeriyle Kordsa'yı kıyaslayıp, o 5 milyar ediyorsa, biz 50 milyar etmeliyiz hatasına düşmemeniz. Hüsol'u, Ahmet ve iki arkadaşı götürüyor. Tamamen manipülatif. Kordsa ise belli dinamiklere, gerçekliklere dayanıyor. O nedenle, değeri de gerçeklere bağlı kalacaktır. Sonu Hüsol gibi olmayacaktır ama. Farkı bugün çıkışta değil, o gün gelince düşüşte anlayacaksınız.
    ...

2. Ak satışta bugün de.yaklasik 300.000 lot.karsilayanlar dağınık.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Emeklilik fonları satıyor t2 de görünen.. Gidin çöpleri alın siz..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Satmadan once açıp okusunlar

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. siyah :brisa
    kırmızı:çimsa
    mavi:kordsa
    yeşil:akçansa

korelasyon güzel bir şekilde görülebilir.bugün iki çimento yukarı yaptı ,kordsa ve brisa ise aşağı yaptı.
    çimsa ve akçansa yukarı gitmeye devam ederse brisa ve kordsa da yukarı doğru çekilecektir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...11555019ef.png

6.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    siyah :brisa

korelasyon güzel bir şekilde görülebilir.bugün iki çimento yukarı yaptı ,kordsa ve brisa ise aşağı yaptı.
    çimsa ve akçansa yukarı gitmeye devam ederse brisa ve kordsa da yukarı doğru çekilecektir.

Evet çok güzel bir çalışma olmuş ben genelde şansımı cimsa ile kordsa dan yana kullanıyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    siyah :brisa

Sayın enigma72 teşekkür ediyoruz..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben kordsa ve brisa taşıyorum.brisa ile yakın işbirliği var kordsanin.brisa 12 aylıkta bu 4 hisseden en yüksek kar rakamı açıklayacak şirket.iyi bir alım dalgası gelebilir oraya.çimentolar da bu ara istekli yukarı gidişe.bunlar ile beraber biraz da kendi dinamikleri var kordsanin.yüklü ak yatırım satışları ile yüksek seviyelerden maliyetler var.bu da hissenin daha yukarılari zorlayabilecegini gösteriyor bence.
     Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Evet çok güzel bir çalışma olmuş ben genelde şansımı cimsa ile kordsa dan yana kullanıyorum
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 672/804 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •