Sayfa 674/925 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Vaktiyle bir adam ;" günde iki ekmeğim olsa hiç çalışmasam" dermiş
    Gün gelmiş bir suça karışmış hapse atılmış.
    Sabah akşam günde iki somun ekmek vermişler zindanda...

Feriuddin Attar hazretleri ;" her insanın nasibi hayali kadardır" buyurur.
    Hayırlısını dilemek gerekir...
    güzel buyurmuşsunuz Fabrikacı kardeş.

2. Evet birkaç aydır uzaktan takipteyim hisse bendede var önceki yazdıklarımda ortada ancak burda gerçek olan birlşey var hiçbir gelişme emare yokken sürekli marslı kardeş çok yakında şifreler vs davalar şimdide son çare siyasi partiler yasasına dem vuruyorsun pek bir samimiyetin kalmıyor diğer arkadaşlara gelince olumluda olumsuzda olsa analiz vs yapan herkese saygım var benim düşüncem malesef spek hareketler hissedeki yükselişler 2 iler 1 geri malesef hiçbir gelişme yok kısa vadede olacak gibide durmuyor

3.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Evet birkaç aydır uzaktan takipteyim hisse bendede var önceki yazdıklarımda ortada ancak burda gerçek olan birlşey var hiçbir gelişme emare yokken sürekli marslı kardeş çok yakında şifreler vs davalar şimdide son çare siyasi partiler yasasına dem vuruyorsun pek bir samimiyetin kalmıyor diğer arkadaşlara gelince olumluda olumsuzda olsa analiz vs yapan herkese saygım var benim düşüncem malesef spek hareketler hissedeki yükselişler 2 iler 1 geri malesef hiçbir gelişme yok kısa vadede olacak gibide durmuyor
    Pardon da bu hisse deviri için RTE siyasi partiler yasasınınişaret etmişti.Bunu hiçbirimizin bilmemesine imkan yok. Brn sunu sormak isterim nasıl bir gelişme gormek istiyorsunuz ve bunu nerede gormek istiyorsunuz ? Hisse 2018 de 50 bin Tl su an 700 bin Tl .. Pek ileri ve geri bir durumu yok hani ..

4. RTE nin Belediye seçimlerini kaybettikten sonra işbankası defterinin kapandığını bilmiyor muydunuz? Defter açıldığında 7000di 700.000 oldu defter çoktan kapandı ama mallanan bazıları yoook defter kapanmadı diyor... 100kat yapmış Allah bereket versin 100kat alana. 7000 lirayken imha olma olasılığı ne ise şu anda da o... bu söylediğimin aksini iddaa edemez hiçkimse. Yok masaya oturdular yok heran haber gelebilir yok şubatta yok geldi, yok gelecek... 1,4 adet bitcoin. Kurucuda bekleyecegine 10 yıl, btc de bekle 5 yıl. Benim söylediklerimin doğruluğu zamanla anlaşılacak. Bana hakaret edenlerde görecekki bu adam doğru söylemiş...

5.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    RTE nin Belediye seçimlerini kaybettikten sonra işbankası defterinin kapandığını bilmiyor muydunuz? Defter açıldığında 7000di 700.000 oldu defter çoktan kapandı ama mallanan bazıları yoook defter kapanmadı diyor... 100kat yapmış Allah bereket versin 100kat alana. 7000 lirayken imha olma olasılığı ne ise şu anda da o... bu söylediğimin aksini iddaa edemez hiçkimse. Yok masaya oturdular yok heran haber gelebilir yok şubatta yok geldi, yok gelecek... 1,4 adet bitcoin. Kurucuda bekleyecegine 10 yıl, btc de bekle 5 yıl. Benim söylediklerimin doğruluğu zamanla anlaşılacak. Bana hakaret edenlerde görecekki bu adam doğru söylemiş...
    Btc ye yıllık yüzde8 stake veriyorlar. 5 yıl sonunda 2 btc ye sahip olursun... 1 adet btc nin 1m $ olma olasılıgı kurucunun imha olma olasılıgından daha yüksek bence... Zaman gösterecek gerçekleri... Kızmayın sorgulayın doğru söylüyor olabilir mi diye!...

6.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Btc ye yıllık yüzde8 stake veriyorlar. 5 yıl sonunda 2 btc ye sahip olursun... 1 adet btc nin 1m $ olma olasılıgı kurucunun imha olma olasılıgından daha yüksek bence... Zaman gösterecek gerçekleri... Kızmayın sorgulayın doğru söylüyor olabilir mi diye!...
    Hoşt…el sende hisse yok şu an.. ve anladığım kadarıyla yeniden almak ta istemiyorsun..
    pardon ama.. ne b. Yemeye burada yazıp duruyorsun. Sen Hayırdır birader.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu arada zararda kimse olmadığı için bu kadar rahat yazıyorum, ortam kırmızı olsa cidden yazmam... amacım gerçekten düşüncelerimi paylaşmak. Ha diceksin ne işin var burda... bende tabiiki kurucu hisse tekrar almak istiyorum 20 yıl beklemeyi kabullenerek. Alacağım yerler kesinlikle 150k nın altı olacaktır. Birgün muhakkak imha olacak ama ne zaman? Belirsiz bir beklenti için benim alım seviyem bu... takipte olacağım alamazsakta nasip... imha oldugundada elinde olanlara Allah bereket versin.

8.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Bu arada zararda kimse olmadığı için bu kadar rahat yazıyorum, ortam kırmızı olsa cidden yazmam... amacım gerçekten düşüncelerimi paylaşmak. Ha diceksin ne işin var burda... bende tabiiki kurucu hisse tekrar almak istiyorum 20 yıl beklemeyi kabullenerek. Alacağım yerler kesinlikle 150k nın altı olacaktır. Birgün muhakkak imha olacak ama ne zaman? Belirsiz bir beklenti için benim alım seviyem bu... takipte olacağım alamazsakta nasip... imha oldugundada elinde olanlara Allah bereket versin.
    La hedefine bir gün muhakkak ulaşacaksa.. 150 ye alsan ne 750 ye alsan ne. Aptalca konuştuğunu düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 674/925 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •