Sayfa 674/946 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Esas problem borsaya günlük bakmak bir hafta önce borsa düşerken hakaretler yağdırmak ne kadar yanlışsa, yükselişlerde de varımızı yoğumuzu satıp borsaya girmek ve övgüler düzmek ciddi problem, ayrıca düşerken felaket tellalığı yapmak daha da vahim, kayıplar artıyorken insan kararlarında güven arayışı içerisindedir , çevresini daha çok dinlemeye başlar, etrafındaki insanların yorumu kararlarında daha etkili olur, bu dönemde insan karar verirken daha çok kayıptan kaçınma eğilimindedir ve psikoloji ağır basar , bence borsa yatırımcısında olması gereken en önemli şey sağlam bir psikolojiye sahip olmaktır.

2. Önümde bilanço var, 10 yıllık 20 yıllık grafik var. Gördüğüme mi inanayım yoksa başkasının anlattıklarına mı? Gördüklerinden bir anlam çıkaramıyorsan anlatılana inanırsın.

3. Yahu Patrick sana da bir şey denmiyor. Gereksiz yükleniyorsun bana iki de bir, zaten belli idi, duygusal insana yer yok vs vs...

2 yıldır durduk da 3 gün mü duramadım yani?

Ben onu genel olarak dedim, pişmanım demiyorum kendi adıma, sadece duygularım karışık. Bazı nedenlerim vardı ama çok da düşünerek hareket etmedim.

Neysee, her yazdığımızda yüzümüze vuracaksın anlaşıldı...

4. Yüklenmiyorum arkadaşım, aynı hataları tekrarlamaman için yazıyorum. Aynı süreçlerden geçtim diye yazıyorum.

Hoca ağaçtan düşmüş, beni doktora değil ağaçtan düşen birine götürün demiş, daha ne diyeyim sana

Son sayfalarda yazdıklarımı baba oğluna söylemez

5. Sizlerin vurduğu yerde gül biter ama çok vurmayın siz yine de

Zaten felek vurmuş...

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Harbi hasta..

37 altını bekliyordu tutmadımı simdi bu atmasyon
    abi TL bazlı hedef verme olayı saçma. bayramdan sonra dolar her gün ufak da olsa yeşil yaka yaka gider muhtemelen. ereğli sabit kalsa dolar artsa 1 dolar çok uzak değil

7. Üslup her şeydir, para kazanılır kaybedilir. Matheusun iticiliğine bir de Patriğin ki tuz biber oluyor. Fedor iyi dayanıyor size yeminle. Adam her şeyiyle beyefendi kalabildi. Her şeyi en iyi ben bilirim havalarından bir kurtulsanız sıkmaya başladınız! Mübarek gün konuşmayım diyorum sildim sildim yazdım sonunda...

8. İtici geldiysem kusura bakmayın ben de sıkıldım zaten taramalı gibi yazmaktan bir süre ara versem veya komple terk etsem forumu iyi olacak.

Yazıyorum da ne oluyor, belki 3-5 kişiye faydam olur diyorum ama boşver gerek yok herkes kendi bildiğini yapsın

Sayfa 674/946 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •