Onemli Gunler Banner
Sayfa 677/1001 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: Viop XLIV

Bu pala ne yapmak nereye varmak istemektedir?

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Şimdi büyük oyunculara işlem yasağı geldi. Öyleyse bugünkü yükselişi kim yapıyor?

Herşey göstermelik mi?
    Parayı yatır başkasına oradan işlem yap….
    Yeter ki iste ….

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Parayı yatır başkasına oradan işlem yap….
    Yeter ki iste ….

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    büyüğünde büyüğü var herhalde..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Arkadaşlar sadece çıkış büyüklerle olur yönlü düşünmeyin. Büyüğün büyüğü olmasına gerek yok.

Büyükler yoksa

Kimse de mal satmıyor ise

Ne olur?

Bu büyükler dediğimiz kişiler endeksi 2 dolar altı fiktif işlemlerle tutup götürmeyen kişiler de olabilir bilmiyorsunuz ki.

Adam ayu belki ayılar içeride olabilir.

Soru şu bu enflasyonda bu ortamda hisse satıp ne yapacaksın?

Ben açıkçası altın ve ev alırım e evim de var yatirimlik ev almam altın ve borsa kalıyor. Durum bu şekilde. Bosporos abi nakit dolar alıyor imiş.

FED e güveniyor.

1 dolara karşı 30 dolar basan FED e güvenip de ben nakit dolar almam yalan yok.

Herkes kendi hesabını yapacak.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Şimdi büyük oyunculara işlem yasağı geldi. Öyleyse bugünkü yükselişi kim yapıyor?

Herşey göstermelik mi?
    onlar tetikçi diyoruz hala büyük oyuncu diyorsunuz
    tetikçi bedavaya tetik düşürmez parasını alır, ceza evinde bakarlar, cezasını çekerken ailesine bakılır , bu piyasadakilerde öyle seneryo öyle çizilmiş banka operasyonunda kazanan kazandı kaybeden kaybetti dün akşam biraz kolluk kuvveti ile ilgili haberler biraz spk üzerinden cezalar köpük alındı benim görüşüm bu yönde
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sadece çıkış büyüklerle olur yönlü düşünmeyin. Büyüğün büyüğü olmasına gerek yok.

Büyükler yoksa

Kimse de mal satmıyor ise

Ne olur?

Bu büyükler dediğimiz kişiler endeksi 2 dolar altı fiktif işlemlerle tutup götürmeyen kişiler de olabilir bilmiyorsunuz ki.

Adam ayu belki ayılar içeride olabilir.

Soru şu bu enflasyonda bu ortamda hisse satıp ne yapacaksın?

Ben açıkçası altın ve ev alırım e evim de var yatirimlik ev almam altın ve borsa kalıyor. Durum bu şekilde. Bosporos abi nakit dolar alıyor imiş.

FED e güveniyor.

1 dolara karşı 30 dolar basan FED e güvenip de ben nakit dolar almam yalan yok.

Herkes kendi hesabını yapacak.
    Borsa şuanda tellioğulları,seferoğulları,bademoğulları diye 3 bölünmüş durumda
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    onlar tetikçi diyoruz hala büyük oyuncu diyorsunuz
    tetikçi bedavaya tetik düşürmez parasını alır, ceza evinde bakarlar, cezasını çekerken ailesine bakılır , bu piyasadakilerde öyle seneryo öyle çizilmiş banka operasyonunda kazanan kazandı kaybeden kaybetti dün akşam biraz kolluk kuvveti ile ilgili haberler biraz spk üzerinden cezalar köpük alındı benim görüşüm bu yönde
    ne cezası aldılar ki ?
    çok çalıştın ,işinide iyi yaptın,iyi de kazandırdın şimdi git 2 yıl deniz kıyısında dinlen cezası mı?
    buna ücretsiz izin denir olsa olsa.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8. bakın bu adamlarda ayrı bir çok kez ceza almışlar ,sosyal medyada yazanların olduğu söyleniyor , çoğu telegram veya Whatsap grupları üzerinden bunlar Tellioğulları.
    Hasan meşe bakın bakalım ne cezalar almış aklınızla dalga geçirmeyin 1 hafta sonra herşey unutulur
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 677/1001 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •