Onemli Gunler Banner
Sayfa 678/1009 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. İnsanın Sn Nebati' yi görünce morali düzeliyor.

Bu bakanlık yapabildiğine göre, demek ki ben de.....

Hatta, evden, uzaktan, Zoomla, Whatsapp üzerinden, bi yandan borsa takip ederken..

Gözlerinizi bi 6 ay daha kapatın bak, bi şey deniycem.

2. Diyelim 4 CB adayından biri Vefat etti.Olasılık olarak bu ihtimal her zaman var.

Soru Seçim ertelenir mi ? YSK ne der ?

Astrologta çıtayı yükseltmiş.Yarın isim vereceğim diyor.

Ünlü astrolog Meral Güven seçime "Kehanetimin arkasındayım, seçime 5 gün kala adaylardan biri vefat edecek ve ülkenin kaderi değişecek. 27 Nisan’da kim olduğunu açıklayacağım" dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/u...di-652535h.htm

https://www.youtube.com/watch?v=sqCfoloyVMM

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    İnsanın Sn Nebati' yi görünce morali düzeliyor.

Bu bakanlık yapabildiğine göre, demek ki ben de.....

Hatta, evden, uzaktan, Zoomla, Whatsapp üzerinden, bi yandan borsa takip ederken..

Gözlerinizi bi 6 ay daha kapatın bak, bi şey deniycem.
    Nebati, MV seçileceğine göre yeni bakan kim olacak acaba? Belli mi?
    Gerçi ben hem Millet ve Cumhur ittifakının, seçilmeleri durumunda tüm bakanları kimler olacak açıklanmasını istiyorum.
    Seçime 19 gün kala bunlar bellidir, plan program yapılmıştır herhalde.
    Yoksa kervan yolda düzülür mantığı ile hele bir seçilelim duruma göre bakarız durumu mu var? Buna ihtimal vermek istemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Bayram çıkışı Dövizde çaktırmadan MB Müdahalesi geldi...Ama kimse farkına varmadı

İstanbul Borsası KMDT piyasasında pzt günü " TL ile " biri tam 4.6 ton altın satmış ,bence muhtemelen TC Merkez Bankasıdır...İsmi geçmiyor ama kayrılan firmalar olması muhtemelen yüksek...

link : https://www.borsaistanbul.com/datfil...30424&lang=trr

Hem de öyle bir soluksuz satış yapımış ki kilo fiyatı bir ara 1.225.000 tl bile olmuş ...

o sırada çarşıda 1.350.000 tl'den işlem görüyordu...

geçici bir etkisi oldu ama bugün kilo fiyatı 1.371.000 TL'den işlem görüyor...

resmen tokat manyağı yapıldık ...

MB' pzt günü fiyatı frenlemek -düşürmek adına ne yaptı 2 gün sonra piyasada ne oldu...

Sabah'ta -Yeni Şafak'ta , Türkiye gazetesinde sallamayla ekonomiyi yöneteceklerini sananların Türkiyeyi getirdiği durum işte bu...
    Sayin Riko paylasmis.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Rahmetli Ecevit'i çok sevmeme rağmen son döneminde ülkenin başında o şekilde görmektense keşke bi dönem önce emekli olup kenara çekilseydi diye düşünmeden edemedim. Nasılki 65 yaşında bir orgeneral TSK dan zorunlu emekli ediliyorsa, siyasette de dinozorların nesli tükenmeli.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    baydın yeni dönemde de adayım diyor 81 yaşında

maske takan reptillian olduğuna dair iddialarda mevcut web de

tabiki yönetimde 70 yaş üstüne karşıyım o da dursun bi yerde.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Nebati, MV seçileceğine göre yeni bakan kim olacak acaba? Belli mi?
    Gerçi ben hem Millet ve Cumhur ittifakının, seçilmeleri durumunda tüm bakanları kimler olacak açıklanmasını istiyorum.
    Seçime 19 gün kala bunlar bellidir, plan program yapılmıştır herhalde.
    Yoksa kervan yolda düzülür mantığı ile hele bir seçilelim duruma göre bakarız durumu mu var? Buna ihtimal vermek istemiyorum.
    Bunu cevaplamıştık.

Fark etmez, daha da düşük profilli biri/-leri yohtur sanırsam. O yüzden ben rahatım, MB geçmişi olan/finans piyasalarını/uluslararası piyasaları bilen biri olacaktır. Biri MB nin başına, biri ekonominin başına...daha mevzu ortada fazla da şaapmamak lazım...

Her an trafoya kedi girebilir.
    -------------------------------------------------

Endekste, ya 'asrın dönüşü' olacak...ya da 'asrın zopasını' şaapacaklar...

Fonda Requiem for a Dream soundtrack...

Ya tutarsa hesabı...tabi her halükarda bütün 'höstatlar' bilmiş olacak...yersen...

Gelecek öngörülemez.

7. Peki millet ittifakının bakanları belli mi?
    En azından Ekonominin başına kim gelecek?

Borsada ocaktan beri kar yok. Herkes içerde. Dolar tutuluyor. Orda duranda karsız bekliyor. Ev alayım desen alamazsın durumlar orda da karışık. Araba alayım desen sıfır bulmak zor. Yatırım yapılabilecek bir yer göremiyorum. Daha doğrusu keyfi yerinde olan yatırımcı yok gibi.
    Miller ne yapacağını şaşırdır. Herkes sıkışmış gibi. Değişik dönemler. Bi altıncıların keyfi bir tık iyi olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Sayfa 678/1009 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •