Onemli Gunler Banner
Sayfa 678/1001 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Haftasonu Ankaradaydım...

Armadanın orda bir otelde kaldım...

Gece bir çıkıp dolaşayım dedim...

Beni istanbulun istiklalin işgal edilmeden dönemki güzel günlerine götürdü...

Harley davidson önünde durdum 20 yıl önceki eğlence hayatımızı hatırladım...

Ankaradakiler sakın buraya özenmeyin burası ortadogu çöplüğü oldu...

Barlarıyla meşhur istiklalimiz fistanlı abilerin sokak ortasında nargile içtiği yerlere döndü...

Umarım Ankarada işgal edilmez..
    Abi haber verseydin misafir ederdik..

2. Veya su da olabilir, bu kişiler ceza aldı sıkıntı mal satacaklar azıcık çıkartın da rahat satalım.

Olamaz mi?

Olabilir.

Memedabi ne dio?

Bilemezsin dayu

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    onlar tetikçi diyoruz hala büyük oyuncu diyorsunuz
    tetikçi bedavaya tetik düşürmez parasını alır, ceza evinde bakarlar, cezasını çekerken ailesine bakılır , bu piyasadakilerde öyle seneryo öyle çizilmiş banka operasyonunda kazanan kazandı kaybeden kaybetti dün akşam biraz kolluk kuvveti ile ilgili haberler biraz spk üzerinden cezalar köpük alındı benim görüşüm bu yönde
    Bir kaç tanesi para babası adamlar, onları kastettim aslında. Diğer bazı isimleri zaten küçük hisselerdeki hareketlerden biliyoruz, çapları daha küçük.

Asıl büyük oyuncu başkasıdır, ona şüphe yok :-) Bu kadar parayı her baba yiğit bulamaz...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    onlar tetikçi diyoruz hala büyük oyuncu diyorsunuz
    tetikçi bedavaya tetik düşürmez parasını alır, ceza evinde bakarlar, cezasını çekerken ailesine bakılır , bu piyasadakilerde öyle seneryo öyle çizilmiş banka operasyonunda kazanan kazandı kaybeden kaybetti dün akşam biraz kolluk kuvveti ile ilgili haberler biraz spk üzerinden cezalar köpük alındı benim görüşüm bu yönde
    Siindoma teknik olarak 310-320 aralığını görmesi lazım değil mi...viobun..368 ve 369 dan bastık şortu...70 stop
    yatirim tavsiyesi değildir... sadece tekniksel olarak paylasimdir,hayal urunudur diyebiliriz..hayelsiz yasanmiyor Allahim hayellerimizi ve umitlerimiz kaybettirmesin....amin....

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
    Palaya irade beyanında bulundum
    sığ tahtada aralık ayına yaptım açığa satışı cortumu ! 3 ay sonraya sözleştik palayla bakalım.
    kısa vade sprinter değilim ama maraton koşarım bak.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    13 eylülden beri ilk defa bu gün sabah -açılışla sistem al verdi...Şaşırdım...bakalım ne ola...

not ; 2 sistem aynı anda al ise al koşulu oluştuğundan uzun sürdü.

Yabancı payı bu gün dip tazeledi..Not düştü ama borsada ralli...haber,mantık..hiç bir şey önemli değil..
    20 GÜN SONRA İlk sinyal geldi ve paylaştım..+14.000 puan yaptı...Long var huzur var.

ne haber ne yorum...vob, sadece sistemlerle yapılabilir..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Short7/24 nasıl keyifler.

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ..
    vade sonu teslimat sorunu aşıldı.. sıkışık blok mallar takasbank güvencesine alındı, biraz volatilite oldu tabii, aldılar-verdiler falan, piyasada normal bunlar

yarından itibaren yukarı fişeklemesini bekliyorum, füze gibi, dimdik.. tek sıkıntı var, yarınki hisse uzlaşmaları, bunu nasıl oynayacakları belirsiz, yani kapanışı yine düşük isteyebilir piyasa.. ama bu durumda bile kapandıktan sonra ralli başlamış demektir..
    perşembeden haberini yapmıştık biz bu yükselişin, hala niye yükseliyo diye şaşıranlar var..

yükseliyo çünkü ucuz- çok ucuz, yükseliyo çünkü parasal genişleme var, yükseliyor çünkü artık yabancının mal satarak endeksi bloke etme gücü kalmamış.. muazzam ekim rallisi yeni başladı, elinizi korkak alıştırmayın, beğendiğiniz mala yapışın

Sayfa 678/1001 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •