Sayfa 678/1004 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Sermaye sıkıntısı çeken ülkede böyle likit varliklara vergi çıkartacak kadar gerzek bir yonetim olacağını zannetmem. Bordrolular hazırlansın bir de buzdolabı, çamaşır makinesi gibi yirmi sene öncesinsinde hayatımızda olmayan "lüks tüketim" şeylerine iki üç ayda bir yüzde 2 falan ÖTV güncellemesi olur herhalde.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam da bunu düşünüyordum. Memlekette ÖTV hatta KDV olmayan zamanlar vardı bir şekilde hayat devam ediyordu şimdi vergiler yetmiyor.

Ben elektrikli araba vergisi gelir diyordum ama galiba hava kirletme vergisi gelecek akaryakıtlı arabalara. Eski modellerde vergi az oraya yüklenirler.

MTV TÜFE'ye dahil değil ama akaryakıt dahil. Akaryakıttaki vergiyi azaltıp MTV'ye yüklenebilirler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    AltınS1'de makas kapanıyor dendi, hazine yeni arz yaptı muhtemelen.

Emeklilik fonu üzerinden bu satış yapıldı, hemde tahtayı eze eze yaptılar şimdi aşağıya ekran görüntülerini atayım...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    İŞYAT ,emeklilik fonlarının paylarını sattı...Ama bu kadar derin satışın sebebi ne olabilir?

Dediğiniz-ARZ- olayı mı?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. altıns1 8 mart gold zirve yaptığında yüzde 18 primle işlem görmüş, o günden beri iş yatırım emeklilik fonlarından 160 milyon tane mal indirmiş tahtaya, bu satış baskısıyla spot fiyata göre iskonto yüzde 8 seviyesine kadar daralmış.. normalleşmiş tahta, bravo iş yatırıma, doğru hamle olmuş, emeklilik fonları illa altıns1 taşımak zorunda değil, bir sürü altın fonu var zgldf falan gibi, bankaların hepsinin bi altın fonu var, gider onlardan alır portföye, yine altın yatırımı yapmış olur, hiç bi şey farketmez

5. Geçen bankalar altın fonlarına giriş durdurdu altın bulunamıyor deniyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İŞYAT ,emeklilik fonlarının paylarını sattı...Ama bu kadar derin satışın sebebi ne olabilir?

Dediğiniz-ARZ- olayı mı?
    Şuan arz falan olmadı Sn.Abka, adamlar tahtayı eze eze 26 dan buraya kadar düşürdü, nasıl olduğunu o anda izlenmeyen anlamaz ama bulabilirsem aldığım bir kaç ekran görüntüsünü atayım...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Bu dümen şuan sadece altıns1 de var başka bir fonda falan yok, serbest piyasada bile altın fiyatları Altıns1 den pahalı, ama millet sanal altın diye güven duymuyor herhalde, yada emeklilik fonundakiler kimsenin bilmediği bir bilgiye sahip...

8. 15 Mart günü bir resim, diğer günlerde yaptıklarını anlatmak için video çekmek gerekirdi...

Sayfa 678/1004 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •