Sayfa 678/915 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Galip denen kansız serefsizi isteseler 1 saattee defederler borsadan ama yapmıyorlar adam İMKB yi be insanları somuruyo ocak sonduruyo SPK da tık yok ulan bu kadar mı paranın esiri oldunuz spk

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu -+%20 yi kaldırsınlar ya direk paramızı alsınlar bizde rahatlayalim yada Galip in IBAN no sunu versinler direk parayı ona gönderelim hiç olmazsa böyle stres yasamayiz

3.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    hisse aylardır takibimde bir türlü galip yüzünden giremedim cesaret edip yeminle bugün dedim günde yüzde 2 yükseliyo gene 10-11e çekecek ama bu sefer az az gidiyor giriyim şuna o arada şirkette işim çıktı dedim artık akşama bakarız nasipse
    yoksa işim çıkmasa 12000 lot alacaktım verilmiş sadakam varmış hisse aşırı sağlamda hissede olan adi birde yabancısı yok hissenizin yabancı yüzde 20 bile değil hissede korkutan beni bu
    Su testisi su yolunda kırılır, sen borsada olduğun müddetçe mutlaka kazığa oturacaksın, o zaman verilmiş sadakamı olur bilemem...ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Su testisi su yolunda kırılır, sen borsada olduğun müddetçe mutlaka kazığa oturacaksın, o zaman verilmiş sadakamı olur bilemem...ytd...
    açgözlülük yapmayacaksın arkadaş bu düşünceye sıkı sıkı bağlı iken ben bile hissenin yükselişinden birazda ben nemalanıyım dedim ve girecektim hisseye eğer borsada aç gözlü olmaz bist 30dan şaşmazsan kazığa oturmazsın yok kısa yoldan köşe oluyum dersen o kazığa birgün değil yılda 3*4 kez oturursun haklısın ne diyim laz levo ama gözüm hala bu hissede galip komple çıkmaya kalkarsa hisse normal değerine yani 4.30lara belki iner yabancı alımıda son 1 haftada yüzde 12lerden 18-19lara gelmiş korkulacak asla bir hisse değil 5.50ye kadar alım yapanlar asla endişe etmemeli hisse çok sağlam borsada işlem gören kısımda yüzde 5 bu sebeble asla alanı pişman etmez sadece sabır ister bu hisse zamanında laz kardeş yakaladım bu hisseyi 4.40dan 2-3 ay süründürdü 4lere düştü 4.25 dedi al satlarla maliyeti çekmiştim 4.30a kadar sattım çıktım şükür kurtuldum deyip beklesem 2 ay sonra 6.20 oldu satmasam 0 araba parası vardı hala içimde uktedir bu hisse dönüşüm kesin bu hissede nasip diyelim.borsada alırken kazanırsın satarken değil derler.

5. Beklentiler nedir

Bence Yarin -%15 ve taban arasi dolanir. Direk taban yapmaz.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Böle ölmeyiz arkadaşlar şey yapın....

D5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Allahın izni ile yarın + geçeriz diye umut ediyorum. Cinliler tvde bu kagıdı. Performansını görseler kesin genel müdürü şişeyle münasebete girditiriler hürmetler

D5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by YUSUFUM01 Yazıyı Oku
    Galip denen kansız serefsizi isteseler 1 saattee defederler borsadan ama yapmıyorlar adam İMKB yi be insanları somuruyo ocak sonduruyo SPK da tık yok ulan bu kadar mı paranın esiri oldunuz spk

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galip'in şifresini Gezi Parkı olayları sırasında ceza evinden siyasilere yazdığı mektuplardan ve sonrasında olanlardan anlayabilirsiniz. Ona kimse dokunamaz. En azından şimdilik.

Sayfa 678/915 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •