Sayfa 679/805 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Mukemmel bir bilanco.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1025767

Hasilat 51 Milyon TL.den 116 Milyon TL.ye cikmis. ( satislari artmis )

Gecen sene 12 ay'da, kar 17 kurusken bu sene 25 kurusa cikmis.

Stoklar 61 Milyon TL.

Ilk 3 aylik toplam kar 30 Milyon, bu 31.12.2021'de bu toplam kar, 65 Milyon TL.imis.

Sizi bilmem ama ben cok begendim.

2. Kar güzel abide. Keşke birde hisse fiyatına yansısa
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Mukemmel bir bilanco.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1025767

Hasilat 51 Milyon TL.den 116 Milyon TL.ye cikmis. ( satislari artmis )

Gecen sene 12 ay'da, kar 17 kurusken bu sene 25 kurusa cikmis.

Stoklar 61 Milyon TL.

Ilk 3 aylik toplam kar 30 Milyon, bu 31.12.2021'de bu toplam kar, 65 Milyon TL.imis.

Sizi bilmem ama ben cok begendim.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilanco guzel evet ama satışlar gecen seneye kiyasla adet bazli düşmüş olumsuz denecek yanı bu. Gecen sene 3 aylikta 4.789 ml adet teneke satisi varken bu sene 3.613 ml adet. 3 ve 4 . ceyrekte adet bazli artışlari gorebilecegiz sanırım. Tabi bu bilancoyla 6 fk ile islem gorecekse bile 5-6 tl arasinda bir fiyatlama olmasi lazim hayırlısı artik...

Bilanco super gelmiş ...borsacı emine bantası tavsıye vermiş yakında buda patlar...adetsel satış yanıltıcı olabilir belki 1 kg lık teneke yerine 5 kg lık sattı...yada mevsimsellık etkısı var yada hammadde sıkıntısı yasadı...bu sene diğer kagıtların uzerinde petformans gosterecegıne ınanıyorum...ytd

5. Yanıltıcı olmaz satışlar düşmüş sirketin esas satışı 10-17 kg teneke ve 5kg teneke satışı gecen sene ilk çeyreğe oranla düşmüş. Zaten gecen seneyle ayni olsaydi ciro 140-150 ml civari gelirdi. 2. uc aylik dönem trakya ya siparislerde teslim edilir muhtemelen açık kapanir zaten sirket 3. ve 4. ceyrek satışlarını arttiriyor. Bence bu sene en düşük ciro bu ceyregin olacak bu açıdan da olumlu bakilir. Net kar marji gecmis yillara gore artmaya basladi umarim buda devam eder. Hersey yolunda bakalim piyasa nereye sürükleyecek...
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bilanco super gelmiş ...borsacı emine bantası tavsıye vermiş yakında buda patlar...adetsel satış yanıltıcı olabilir belki 1 kg lık teneke yerine 5 kg lık sattı...yada mevsimsellık etkısı var yada hammadde sıkıntısı yasadı...bu sene diğer kagıtların uzerinde petformans gosterecegıne ınanıyorum...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Kaçıncı sayfada yazıyor acaba bu veriyi bir türlü bulamadım..
    OMAHALI

7. Satış adetlerini soruyorsaniz faaliyet raporu sayfa 18

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Satış adetlerini soruyorsaniz faaliyet raporu sayfa 18
    Çok tşkler..
    Geçmişe bakarsak son yükseliş 20 ay sürmüş.. Yükseliş başlamadan 18 aya yakın süründürmüş..
    Senede 100-120 milyon TL en kötü ihtimalle kar açıklayacak firmayı bir firmayı daha fazla bu fiyatlarda tutamayacaklardır..
    Hareket başlayınca en azından enflasyon kaybımızı hızlı bir şekilde telafi edeceğimizi düşünüyorum
    OMAHALI

Sayfa 679/805 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •