Onemli Gunler Banner
Sayfa 679/987 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yazıyı bitirince istemsizce çok güldüm
    Ne zor bir yasam dimi ? Yargitay calisanlarina inanmadan etmeden gunde 5 kez namaz kildir, sonra nasil zaman bulduysa kafayi cek, arac kullan.Normalde,polisi durdurup gizlerlerdi gerci ya nasil denk geldiyse artik.

Sahtekarlar surusu.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Bu sopaci da fazla rezerv buharlasmasin diye, aksam pazarindan ucuz sebze meyve alanlar gibi ayni saatlerde koteklemeye basliyor.
    Tasarruf onemli, israf haram.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tahtacı yine akşam olunca mesaiye başlamış.. ancak, dxy yükselirken çok sırıtıyor bu iş.. 🙂

Zübeyde annemizin ruhu şad olsun, huzur için de uyusun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. yılmaz özdil yazısında, diyanet işleri başkanlarının partilerüstü kalması gerektiğini yazıyor
    lakin mehmet rıfat börekçinin diyanet işleri başkanıyken aynı zamanda
    chp ankara il başkanı olduğunu bilgi olarak verme gereği duymuyor..!!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne zor bir yasam dimi ? Yargitay calisanlarina inanmadan etmeden gunde 5 kez namaz kildir, sonra nasil zaman bulduysa kafayi cek, arac kullan.Normalde,polisi durdurup gizlerlerdi gerci ya nasil denk geldiyse artik.

Sahtekarlar surusu.
    O tip insanların sayısı az değil...Benim gençlik arkadaşım vardı iş bulamayında imamhatipli olmanın desteği ile imam olmuştu..Her ayak vardı dersem yalan olmaz..Bir gün dedim ki madem inanmıyorsun neden bu işi yapıyorsun diye ..Adam " bu iş benim mesleğim" insanlara 5 vakit namaz kıldırır maaşımı alırım...Bu adam abdest bile almazdı !!!

Yani inanmayıp bu işi meslek edinenler var...Bazıları iyi konumda olunca göze batıyor...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    O tip insanların sayısı az değil...Benim gençlik arkadaşım vardı iş bulamayında imamhatipli olmanın desteği ile imam olmuştu..Her ayak vardı dersem yalan olmaz..Bir gün dedim ki madem inanmıyorsun neden bu işi yapıyorsun diye ..Adam " bu iş benim mesleğim" insanlara 5 vakit namaz kıldırır maaşımı alırım...Bu adam abdest bile almazdı !!!

Yani inanmayıp bu işi meslek edinenler var...Bazıları iyi konumda olunca göze batıyor...
    Adam tam profosyonelmiş, kimse işine aşık fln değil olamazda zaten. Bu yanlış sistemin kişilerin değil.
    Mesela polis de soygun yapıyor, yada suç işliyor, dr cinayet işliyor.
    Kişileri mesleği ile bağdaştırmak doğru değil. İmam savunduğum anlaşılmasın burdan da
    Bana kalsa tüm dinleri yasaklarım ülkede mümkünse evrende

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yazıyı bitirince istemsizce çok güldüm
    Vay kardeş. Adam alkolikmiş meğer.
    En azından burnuyla değil, ağzıyla içenlerden.
    Ne demek lazım bilemedim.

Sayfa 679/987 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •