Onemli Gunler Banner
Sayfa 679/891 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Eskiler bilir, bir zamanlar, hatta hissenin 20 kuruşlara düşüş sürecinde bu foruma musallat olmuş, sonradan tespit edilen ve yönetim kurulu toplantısında da karşılaşılan, nick ismini hatırlamıyorum ama Asude gerçek isimli, şirket çalışanı bir kadın vardı. Bu uzaylının da yine Asude olduğundan şüphe ederim. Aman çok dikkat dostlar, yine aynı durumlara düşmeyelim, ben şahsen bu k...k konuştukça ürküyorum ve tiksiniyorum. Allah sonumuzu hayır eylesin.
    Kullanıcı adı Asude Efendigil. Bizim whatsapp arkadaş grubumuza sızmış olan bu kişi içinde kadınsı isim özlemi olan bir erkekti. Az çok kim olduğunu tahmin etmiştik. Hala buralarda kadınsı bir şekilde gezdiğini düşünüyorum. Telefon numarası hala bende kayıtlı durur.
    Bunlardan herşey beklenir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. İhlas ile ilgili yapılmış olan az katılımlı bir anket.

Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Kullanıcı adı Asude Efendigil. Bizim whatsapp arkadaş grubumuza sızmış olan bu kişi içinde kadınsı isim özlemi olan bir erkekti. Az çok kim olduğunu tahmin etmiştik. Hala buralarda kadınsı bir şekilde gezdiğini düşünüyorum. Telefon numarası hala bende kayıtlı durur.
    Bunlardan herşey beklenir
    Hay çok yaşayasın Başkent dostum. Bilgilerimizi, hafızamızı tazeledin. Demek o ajanın ismini doğru hatırlamışım ama cinsiyetinin erkek olmasına şaşırdım. Bizim uzaylıyı da kadın sanıyoruz ama kadınsı bir erkek mi ve yine aynı kişi mi acaba?
    Ben aynı kişi olduğuna inanıyorum. Çok tutarsız, arsız ve yüzsüz. Kapıdan kovsan bacadan giriyor. Türkçesinin bozuk olması, saçma sapan ve kel alaka laflar etmesi da cabası. Yine içimize sızma çalışmaları yapılıyor sanki. Bu da hırsızların bu dirayetli yatırımcılar tarafından ipliklerinin pazara çıkarılacağına dair endişe ve korkuları neticesinde bir öntedbir almalarının sonucu olsa gerek.
    Holdinge 709 milyon tl.lik bedelli sermaye artırımı yaptırıp değerini bugün itibari ile 900 milyon tl.ye düşüren ah it müco it ah. Allah seni ve avaneni kahru perişan etsin emi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Bu tüysüz bana göre ya Hamdi bey yada Hus911 nickli kişilerden biridir..

Sayfa 679/891 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •