Sayfa 68/122 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 976 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Gümüş seven ve destekleyen arkadaşlar için
    https://www.reddit.com/r/Wallstreetsilver/
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. önerdiğiniz kitabı okuyacağım.

Gümüş 30$ geçip üstünde 1 gün kapatırsa 50$ ye kadar soluksuz parabolik gider. Fiziki külçe gümüş almayı düşünenler buralardan alabilirler. İzmir deki YAREN GÜMÜŞ ü şiddetle tavsiye ederim. Yukarıda paylaştım. En iyi fiyatı oradan alabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hocam küresel güçler hakkında paylaştığınız yazılar hem konu dışı olduğu için, hem de herkesin ilgi alanına girmediği için biraz tuhaf karşılandı.
    Ben de o tür şeyleri takip ederim. Ve hatta şu an sizin önerdiğiniz 300'ler komitesi adlı kitabı okumaktayım.
    (mutlaka okumuşsunuzdur ama okumadıysanız ben de size Naomi Klein'in Şok Doktrini adlı kitabını önereyim)

Fakat dediğim gibi, forumun geneline pek hitap etmiyor bu konular. O yüzden sıkılanlar, oflayanlar, puflayanlar olması çok doğal.
    Bir de mesela aynı içeriği iki-üç farklı başlık altında görünce iyice sıkılıyorlar.

Altın gümüş gibi genele hitap eden konularda yeni paylaşımlarınızı görmek isteriz.

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    önerdiğiniz kitabı okuyacağım.

Gümüş 30$ geçip üstünde 1 gün kapatırsa 50$ ye kadar soluksuz parabolik gider. Fiziki külçe gümüş almayı düşünenler buralardan alabilirler. İzmir deki YAREN GÜMÜŞ ü şiddetle tavsiye ederim. Yukarıda paylaştım. En iyi fiyatı oradan alabilirsiniz.
    Selamlar Sn sadecegrafik, bizi yorumsuz bırakmayın lütfen. Selametle

4. Az once ABD COMEX fiziki gumus talepleri aciklandi. Eger bu kadar fiziki gumus talep edilirse, gumusu 1000$ yapacagiz diyen REDDIT ciler hedefi dusuk tutmus olabilirler.

2021 ilk 2 ayindaki fiziki Gumus talebi inanilmaz. Bu kadar gumus hic bir yerde yok. 3 sene uretilse bu talebe yetismez.

Alıntı Originally Posted by Cezer Yazıyı Oku
    Selamlar Sn sadecegrafik, bizi yorumsuz bırakmayın lütfen. Selametle

5. Abd deki gümüş satıcılarında gümüş yok kalmamış avrupada da ciddi alım olmuş duruyor. Neden yükselmediğine dair bir kaç görüşüm var. Durup tedarik kopunca bulunamayınca birden patlayacak. Yada bunları gücü yetişmez diyip bekliyorlar. Ytd.
    Yarın izmirden geçicem bu fiziki için öderdiğiniz yaren gümüş ne kadar işçilik ekliyor. Ona göre uğramayı planlıyorum.

6. Hic iscilik eklemiyor. Toptan fiyatina en ucuzdan satiyor. Yaren Gumus internetten almak icin en uygun fiyati veriyor. Direk hesabina havale yaparsaniz 1 saat sonra gonderiyor, N11 den de alabilirsiniz ama tavsiye etmem. Bosyere %5 fazla odemis olursunuz. Direk kendisinden almanizi oneririm.

N11 dukkani: https://www.n11.com/magaza/yarengumusevi

Telefonu: +90 552 524 36 52

Adresi: Güzelyurt, 935. Sk. 2/A, 35250 Konak/İzmir, Turkey

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Abd deki gümüş satıcılarında gümüş yok kalmamış avrupada da ciddi alım olmuş duruyor. Neden yükselmediğine dair bir kaç görüşüm var. Durup tedarik kopunca bulunamayınca birden patlayacak. Yada bunları gücü yetişmez diyip bekliyorlar. Ytd.
    Yarın izmirden geçicem bu fiziki için öderdiğiniz yaren gümüş ne kadar işçilik ekliyor. Ona göre uğramayı planlıyorum.

7. Teşekkür ediyoruz Sn sadecegrafik, çok faydalanıyoruz. Selamlar, sevgiler

8. Daha önceden yazmıştım aylıktan arta kalanlar ile gümüş alıyordum. Bir kaç aydır almıyordum. Bugün marmaristen kocaeline giderken izmirde kardeşime ugrayıp birde evi yakındı yaren gümüşe gittim. Pazarlık etmedim zamanım yoktudirek söylediği fiyattan aldım 6850 tl 1 kg pazarlıkla 6800 yapardı. Bilgi. Ayrıca istediğiniz adrese aynı gün kargo verilerek gönderiyor harem altının sitesinde gümüş külçe fiystı 7125 tl idi ben aldığımda. Bilginize.

Sayfa 68/122 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •