Sayfa 68/785 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 537 - 544 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Faiz haramdır, kur farkından gelir haramdır, hisse senedinden kazanç haramdır. Hesabında bu fazlalık olanlar günaha girmesin benim hesaba pereleri transfer edinde bende hayır işlerinde kullanayım....

2. Yine listemdeki en kotu kagit tekfen , Allah belanizi versin tum yonetim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yine listemdeki en kotu kagit tekfen , Allah belanizi versin tum yonetim
    Kapıcıdan en tepedekine kadar alayının diyorum bende...Aldıkları maaşlar zehir zıkkım olsun.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    PANDIR yeni yıla yeni iş modelleriyle gireceğiz dedin. Yeter **, telef olduk **, ya yap bişeyler yada çektir ol git....

5. Keske Hepsini gecirseydim Algyo ya , bu ibliste her bekledigim gun zarar . Boyle karaktersiz serefsiz bi sirket yok Bist de . Kucuk spek sirketleri bile daha onurlu serefli

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Keske Hepsini gecirseydim Algyo ya , bu ibliste her bekledigim gun zarar . Boyle karaktersiz serefsiz bi sirket yok Bist de . Kucuk spek sirketleri bile daha onurlu serefli
    sizin adınıza sevindim cesaret gösterdiniz, maalesef biz bekle bekle kağıdın esiri olduk, bir yerde kol kesmek iyi olabilir lakin primlenmeyen kağıtta kalmadı ki bunu beklerken

7. Valla ortak keske hepsiyle o cesareti gosterseydim esiri olduk buranin resmen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Valla ortak keske hepsiyle o cesareti gosterseydim esiri olduk buranin resmen
    Borsa birde düşerse sen seyreyle gümbürtüyü, esir ölmesin diye arada kurtlu çorba, bayat ekmek verirler, bu amk çocuklarının dünya umurlarında değil....

Sayfa 68/785 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •