Sayfa 68/759 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 537 - 544 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. ulan yapı kredı satıyon mu alıyon mu bellı degıl gedıkdekı malları kendıne vırmanlamıssın cuma gunu 1.900.000 den pazartesı 2.234.000 e altı ustu gun sonu 38 bın alısın var nasıl oluyo bu demezler mı? alı cengıze gel vatandas

2. Evet yeni ortağımız İşgyo .Hayırlı olsun diyelim.Yarın bu haber tsgyo olumlu yansıyacak o kesin.O kısım pek beni ilgilendirmiyor.Beni ilgilendiren Ortağımın İşgyo olması ve Bilici yatırıma ait arsalarda İşgyo ile birlikte yeni büyük projelere imza atma niyetleri olacaktır.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .Böyle bir haber gelmesi halinde 3-5-7 li rakamlar hiç de uzak değil.

3. 1 haftası kalmıştı zaten yukarı hareket için bakalım erkene alacak mı

4. Sanki isgyo olunca otel patlama yapacak ..daha reel gercekler bulmak lazim..bu otel satilmali ama satmazkar çünkü adi var..aile bu otel ile caka satiyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by m.efe Yazıyı Oku
    Sanki isgyo olunca otel patlama yapacak ..daha reel gercekler bulmak lazim..bu otel satilmali ama satmazkar çünkü adi var..aile bu otel ile caka satiyor

Ne yapalım şimdi reel gerçeklere mi bakalım.Endeks 100 bin görmüş hisse 1,63,fabrıkaya 2 ek tesisler açılmış, hisse geri alımı var,arsalar var ihracat tam gaz devam ediyor.Otelin adı var.Yeni ortak işgyo daha ne olsun. Bundan iyisi Şam'da kaysı

6.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Ne yapalım şimdi reel gerçeklere mi bakalım.Endeks 100 bin görmüş hisse 1,63,fabrıkaya 2 ek tesisler açılmış, hisse geri alımı var,arsalar var ihracat tam gaz devam ediyor.Otelin adı var.Yeni ortak işgyo daha ne olsun. Bundan iyisi Şam'da kaysı
    Karlilik ve dövizdeki düşüş var yeterli...kahrolasi cenabet borç batagi otel demeyin bana...

Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Haber ne zaman düşer

8. 2 gündür saçma işlemler yapmaya başladı.
    Dün son dakkalarda 2 kademe aldı. En yüksekte kapattı. Bugünde gün içinde yine 1.66 lara getirdi ama en düşükte kapattı.

Şahsen günlük işlemlere bakmıcam artık. 1.61 maliyetim var. Gelirse 1.52 ve 1.42 den 2 alım daha yapar orta ve uzun vade beklerim.
    Ytd

Sayfa 68/759 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •