Onemli Gunler Banner
Sayfa 68/999 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Budur.

bir yatırımcı kendi parası dururken neden döviz alır? çünkü ekonomiye ve onu yönettiğini sananlara güvenmiyordur.mesela isviçreyi ele alalım.halkın birikimleri %90 CHF'dir. ülkelerine güvenleri sonsuzdur.dünya yıkılsa en son yıkalacak ülkedir.global elitlerin merkezidir.

2. https://twitter.com/subatenver/statu...587466243?s=19 açık hava timarhanesi de son bomba açıklama

3.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/subatenver/statu...587466243?s=19 açık hava timarhanesi de son bomba açıklama
    İş'te bunu diyorum.

Dolar almak lazım diye düşünürken.

Bu topiğe giren sadece troller dolar düşecek demiyor mu ?

Bi düşünün.

4. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın olağanüstü durumlarda kullanılmak üzere kenara ayırdığı ‘ihtiyat akçesi’nden 21 milyarın geçen Perşembe günü Hazine’ye aktarıldığı bildirildi

21 milyar gıcır gıcır para tedavüle girmiş ama $/tl dikine inmiş.
    Way way way...
    6.50 loading...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. DCD de bence kumar. DCD de geleceği tahmin etmeni istiyor. Toto Loto gibi birşey. İşim olmaz.

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Viop Forex bunlardan uzak durun kumar oynayın zar atin barbut oynayın KKTC de kollu kumar makinesi oynayın ama viop ve forexten uzak durun. Fiziki altın alan analarımız babalarımız hayatları boyunca zarar etmedi. Fiziki altın candir

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben dolarin neden bu fiyata dusuruldugunu anlamiyorum. Bu ne fayda saglayacak onu da bilmiyorum

Simdi guzel tmcb faizleri dusurdu, beklenen bankalarin kredi faizlerini dusurmesi ama bunu yaparsa bir ikilem olusacak

Kredi faizlerinin dusmesi icin mevduatlarinda dusmesi gerek. Mevduat duserse insanlarin dolara olan talebinin de artmasi olasi.

Turkiye de fiyatlamalara bakiyoruz, gecen yil dolar 6.50 7 lira oldugundan az degil. Siz hic dolar yukseldiginde zam yapan tantunicinin dustugunde fiyati dusurdugunu gordunuz mu. Niye cunku halk bu fiyatlara asina oldu artik

Ornegin benzin 7 lira uzerinde, gecen yil bu fiyati gordugunde brent petrol 85 dolar dolar 6 5 7 tl idi. Bugun brent yuzde 30 asagida dolar yuzde 15 20 asagida.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam artık anlamanız lazım,
    stop patlatmak tek dertleri.
    dth lerin çözülmesi bekleniyor, benzindi ekmekti zamdı umurlarında mı da o kadar dil dökmüşsünüz.

bankalar dolar satıyor diyorlar , kimin dolarını satıyorlar. DTH lerin olabilir mi? Olabilir ! Gerçek ve tüzel kişiler bir dolar almayı bıraksın iş nasıl çözülecek göreceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın olağanüstü durumlarda kullanılmak üzere kenara ayırdığı ‘ihtiyat akçesi’nden 21 milyarın geçen Perşembe günü Hazine’ye aktarıldığı bildirildi

21 milyar gıcır gıcır para tedavüle girmiş ama $/tl dikine inmiş.
    Way way way...
    6.50 loading...

..
    bana mantıklı geldi, yarın dolara giricem.. yarısını burdalardan alırım 5.60- 5.62 destek iyi tuttu.. başka bi arkadaştan duydum 5.50 demiş rock bottom demişi diğer yarıyı da orada oyuna sokucam..

ne zaman 6.50 olur sayın filozof, bi vade öngörünüz de var mı ? şunun için soruyorum- dolarları teminata yatırıp dolar long açmak istiyorum biraz da, viop da malum zamana karşı yarışıyoz, dolar long tutmak için her ay 10 kuruş vade farkı kesiyorlar, zamanlamayı onun için merak ettim)

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bana mantıklı geldi, yarın dolara giricem.. yarısını burdalardan alırım 5.60- 5.62 destek iyi tuttu.. başka bi arkadaştan duydum 5.50 demiş rock bottom demişi diğer yarıyı da orada oyuna sokucam..

ne zaman 6.50 olur sayın filozof, bi vade öngörünüz de var mı ? şunun için soruyorum- dolarları teminata yatırıp dolar long açmak istiyorum biraz da, viop da malum zamana karşı yarışıyoz, dolar long tutmak için her ay 10 kuruş vade farkı kesiyorlar, zamanlamayı onun için merak ettim)
    10 kurus degil artik

Sayfa 68/999 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •