Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 628 madde; 537 - 544 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Ben buradayim satmadim daha, fakat yeni bir sey de yok soylenecek malum. Aldik bekliyoruz. Ardyz bir turex iki aslinda is yapip da imaji (hakli olarak) kotu olan kagitlar

2. Güzel bir hafatlık kapanis oldu
    Aksam grafiklerimizi güncelliyelim..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Turex haftalik güncel görünümü..
    Tüm indikatorler olumlu.32 üzerinde kapanis gelmesi de güzel oldu.Tek eksik HACIM.Onu da haftaya getirirler insallah..

Haftaya önemli destek 30.8x..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Forumda sessizleşti.Birkac kişi kaldık heralde
    1 tavan gelse buralar yine şenlenir

Buradayım dostum..

5. artık bu hafta bir atak yapman gerekiyor turex. şubat ayı yeni ihalelerin ayı diye biliyorum. haberlerden önce düşükten milleti maliyetlendirmezsin inşallah.

6. bilerek ve isteyerek yukarıya gitmesine izin vermiyorlar ama bunun patlaması da pis olacak inşallah

7. Haftaya güzel başladık maşallah diyelim..
    Taktaci her türlü pisliği deniyor.
    Gap li acilisla başladı.(32/32.30 civarlarında gap)
    Buraya döner diye satanların bir kismini avlamis olabilir..

Sosyal medyada şubatta yeni ihaleler olabilir şeklindeki yorumlar üzerine bugün Yatirimci iliskilerini aradım fakat ulaşamadım.

@Sn Kazanckapisi sizde daha önce sirketle birçok görüşme yaptığınızı yazmıştiniz..
    Acaba mevcut musteri ihale yenilemelerin dışında yeni müsteri ihaleleriyle ilgili bir gelişme var mıdır?Sizin bildiğiniz..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Haftaya güzel başladık maşallah diyelim..
    Taktaci her türlü pisliği deniyor.
    Gap li acilisla başladı.(32/32.30 civarlarında gap)
    Buraya döner diye satanların bir kismini avlamis olabilir..

Sosyal medyada şubatta yeni ihaleler olabilir şeklindeki yorumlar üzerine bugün Yatirimci iliskilerini aradım fakat ulaşamadım.

@Sn Kazanckapisi sizde daha önce sirketle birçok görüşme yaptığınızı yazmıştiniz..
    Acaba mevcut musteri ihale yenilemelerin dışında yeni müsteri ihaleleriyle ilgili bir gelişme var mıdır?Sizin bildiğiniz..

Şirket aldığı işleri atmama gayretinde maalesef..şirketi
    10 kez arayıp 3 kez görüşmüşlüğüm var..
    Şirkete iş kaplarını attıran da benim,1 ay evvel canıma tak etti ve şirketi ayağa kaldırdım,uzun hikaye..
    O yüzden bundan sonra ne yaparlar bilmiyorum.

Sayfa 68/79 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •