Sayfa 68/414 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 3312 madde; 537 - 544 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. başka bir konu da patron geçen günkü tv programında jes işinin kısa vadede (bir yıldan kısa olan süreye denir... ) 200 brimlik enerjiyi üreteceğiz dedi bir de borçluluğumuzu aşağı çekeceğiz dedi...bunlar güzel gelişmeler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bahsedilen araziyi oraya yakın olan bazı arkadaşların gitip görmesinde büyük fayda var...ben bir ara tapu kadastronun sayfasında orayı görmek istediysem de başaramadım...en iyisi yatırımcı bir arkadaşın gidip görmesi ve bize bilgi vermesidir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Endekste ve dünya piyasalarında bir aksilik olmazsa haftaya 30 a yaklaşırız inşallah.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Endekste ve dünya piyasalarında bir aksilik olmazsa haftaya 30 a yaklaşırız inşallah.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    inşALLAH dostum...şirket üçüncü çeyrekte daha da güzel bilanço açıklayacak..bunun yanında bonus beklentileri olan enerji ,tarım ve içecek faktörleri ile daha da iştah kabartıcı olacak...önce temennim 25,88 zirvemizi geçmemiz...o zirve endeks belki de 4500 lerde iken oluşmuş bir zirve idi...endeks bu gün 7,700 lerde...o yüzden de bence çok geri kaldı...ben bilançonun açıklanması sırasında 25,88 leri göreceğini ummuştum ama ne yazık ki daha yeni 22 lere varmışız....cweneyi 171 den satıp buraya bu beklentilere gelmiştim...cwene 380 lere gitti..

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bazen hayat hiç beklemediğiniz şeyleri önünüze koyuyor ve siz de bir bakmışsınız ki o yolda ilerliyorsunuz...ALLAH yürü ya kulum dedikten sonra her şey çok kolayı oluveriyor...normal şartlarda kocaer şirketi ihtiyacı olan elektriğin kalan kısmını RES (rüzgar enerji santrali) den sağlamayı düşünüyordu ama karşılarına JES fırsatı çıkınca devletin de büyük teşvikleri olunca JES yolundan gitmeye karar verdiler...

jes ile birlikte tarım imkanı da olacak görünüyor...sizin tarif ettiğiniz meyve ağaçları ile dolu bir arazi varsa ?? şirket bunu seracılıkta çok güzel kullanabilir...zaten çoğu jesin yanında sera tarımı yapılabiliyor...çıkan su mineralli olduğu için soda da ister istemez olacak..

yani şirket normalde demir çelik sektöründe yürürken şartlar onu katma değeri yüksek sanayi şirketine ,enerji şirketine ve belki de tarım ve içecek şirketine dönüştürebilir...bu potansiyel var...ileride şirketin açıklayacağı raporlarda bu konular hakkında bazı ipuçları olacaktır...merakla ve sabırla bekliyoruz...
    Haklısın bir iş başka işleri beraberinde getiriyor. Şirketlerin sahipleri aslen Denizlili. O yörenin potansiyelinin farkındadırlar.
    Seracılık yanında termal otel işine bile girebilir. O civarda potansiyel yüksek.

6.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Haklısın bir iş başka işleri beraberinde getiriyor. Şirketlerin sahipleri aslen Denizlili. O yörenin potansiyelinin farkındadırlar.
    Seracılık yanında termal otel işine bile girebilir. O civarda potansiyel yüksek.
    para olduktan sonra yatırım imkanları çok...senin dediğin gibi hotel işi de olabilir...imkanlar olunca gerçekten de dağ başları birer cennet köşesine dönebiliyor...dubai bundan 100 sene önce kimsenin olmadığı bir çöldü...ama petrol çıkınca ve dubai hükümeti zengin olunca o çölü dünyanın en güzel yerine çevirdiler...bu gün dünyanın en zengilerinin turistik amaçla gittiği bir yer oldu... kocaer katma değeri yüksek ürünler ile finansalların güçlendirecek...güzel karlar yapacak...kazandığı o karlar ile de bu tür yatırımlar yapacak...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inşALLAH dostum...şirket üçüncü çeyrekte daha da güzel bilanço açıklayacak..bunun yanında bonus beklentileri olan enerji ,tarım ve içecek faktörleri ile daha da iştah kabartıcı olacak...önce temennim 25,88 zirvemizi geçmemiz...o zirve endeks belki de 4500 lerde iken oluşmuş bir zirve idi...endeks bu gün 7,700 lerde...o yüzden de bence çok geri kaldı...ben bilançonun açıklanması sırasında 25,88 leri göreceğini ummuştum ama ne yazık ki daha yeni 22 lere varmışız....cweneyi 171 den satıp buraya bu beklentilere gelmiştim...cwene 380 lere gitti..
    Şu döviz açığı konusunu keşke o gün söylemeseydim abi 3 gün sonra panikleyip sattınneyseki birleşim telafi etti.kcaer şimdi baslarsa hareketine belki daha iyi olacak

8. Bilançosu gelmedi hala muamma acaba me oldu merak ediyorum cw yi

Sayfa 68/414 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •