Sayfa 683/925 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Gene bir gereksiz yorum yapayım dedim canım sıkıldı.. İşin özeti dışarıdan gelen yatırımcı yok,top kendi aralarında çevirip duruluyor Btr satan işkur alıyor gayet mantıklı bence birde invest minvest gibi yerlerde saçma sapan hikayeler Şubat sonuna kadar benim öngörüm ele vermeler olacak diğer hisseler de ondan sonra alan turşusunu kuracak orta vade ben kendi adıma Şubat sonuna kadar digert hisselere satıp ya btr büyük ihtimal altın fiziki buradaki hisserleride 2023 de Pandora nin kapağını açmak üzere mkk🙃. Yatırım tavsiyesi değildir.Karalamalardir.Allah nasip eder.Ömür verirse..

2. Alıcı gercek satıcı gerçek...

3.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Gene bir gereksiz yorum yapayım dedim canım sıkıldı.. İşin özeti dışarıdan gelen yatırımcı yok,top kendi aralarında çevirip duruluyor Btr satan işkur alıyor gayet mantıklı bence birde invest minvest gibi yerlerde saçma sapan hikayeler Şubat sonuna kadar benim öngörüm ele vermeler olacak diğer hisseler de ondan sonra alan turşusunu kuracak orta vade ben kendi adıma Şubat sonuna kadar digert hisselere satıp ya btr büyük ihtimal altın fiziki buradaki hisserleride 2023 de Pandora nin kapağını açmak üzere mkk🙃. Yatırım tavsiyesi değildir.Karalamalardir.Allah nasip eder.Ömür verirse..
    Oflu hocam seni seviyoruz 😊 kim ne derse desin iyisiyle kötüsüyle bu süreçte hep yanımızdaydın 🙏 Eleştirilerin ve tüm fikirlerin için teşekkür ederim 🙏🙏🙏

4. Morgan Stanley haberi iş bankası aplikasyonundada yer alıyor

5. Alıcı gerçekte 6 satıcı öğleden sonramı uyandı satışa 2.seans başı 6 satış 0 alış.
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Alıcı gercek satıcı gerçek...
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Satıcı 825 alıcı 770 ten 782ye çıktı

Sayfa 683/925 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •