Sayfa 686/830 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 6637 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    HSBC otomotiv raporu yayınlamış,tam 25 sayfa.Dudu beyin gavurlar fena hallenmiş bizim Forda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Raporun asli ve tumu tarafima servis edildi..

Aksam bir kayfe esliginde kana kana okurum
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Biz fasulyeden yatırımcı mıyız, bize niye kimse rapor neyin göndermiyor? Seçim zamanı Ali Babacan günde 3 sms atardı, o da kesti artık.

3. düzeltme yapacak...
    tepede 1204 de negatif uyumsuzluk verdi...düşecek dedik..düştü mü?
    %11 düştü....bakın grafiğe..bu düzeltme sağlıklı mı idi? değil..%20 min düzeltmesi lazım ki sağlıklı çıksın..%11 i de 20 günde yaptı..o da iyi değil dedik..e hepsinin bir düzeltmesi var kendi içinde..
    biz froto 1000 e inecek orda kalacak demedik..yada 7,28 F/K da...orda yakalayıp daha yüklü almanın peşindeyiz..
    üstüne basa basa söylüyorum...başka türlü lot arttıramazsınız...
    ben bekleyenlerdenim...burdayım

4.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    düzeltme yapacak...
    tepede 1204 de negatif uyumsuzluk verdi...düşecek dedik..düştü mü?
    %11 düştü....bakın grafiğe..bu düzeltme sağlıklı mı idi? değil..%20 min düzeltmesi lazım ki sağlıklı çıksın..%11 i de 20 günde yaptı..o da iyi değil dedik..e hepsinin bir düzeltmesi var kendi içinde..
    biz froto 1000 e inecek orda kalacak demedik..yada 7,28 F/K da...orda yakalayıp daha yüklü almanın peşindeyiz..
    üstüne basa basa söylüyorum...başka türlü lot arttıramazsınız...
    ben bekleyenlerdenim...burdayım
    Yani kısa ve net olarak sen 1.204'ün düzeltmesi olarak en az %20 olmak üzere aşağı yukarı 1.000 lira civarına inmesini bekliyorsun ve sattığın lotları ordan yerine koyacaksın. Doğru mu anlamışım?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by ozgurs Yazıyı Oku
    Dudu yaptığın işleri gelir gider aylık alım satım
    İşlediğini ve kaydettiğini söylemiştin. Var mı önerdiğin bir program vesaire pratik kullanabileceğimiz
    Karadüzen de hesaplar şaşıyor
    Teşekkürler
    Benimki cok basit primitiv bir excel, kendim yazdim..

Internette cok daha, iyileri, guzelleri, kullanislilari var..

Biraz arastirirsan bulursun gusel kardesim.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Diyelim ki maliyetiniz bu yılki temettüden önce tam 38 lira ve net olarak 38 lira temettü aldınız.

38 eksi 38 eşittir sıfır maliyete ulaştım mı demek lazım (enflasyonu dikkate almıyoruz) yoksa 38 lira temettü hisse fiyatı üzerinden %3 lük bir verime denk geldiği için maliyetimden de %3 düşmem gerekir mi diyorsunuz?

Kimileri öyle diyor çünkü, eksi maliyet olamaz, yüzde olarak maliyetten düşmen gerekirmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yani kısa ve net olarak sen 1.204'ün düzeltmesi olarak en az %20 olmak üzere aşağı yukarı 1.000 lira civarına inmesini bekliyorsun ve sattığın lotları ordan yerine koyacaksın. Doğru mu anlamışım?
    doğru..bundan önceki %90 yükselişini 6 ayda %28 düzelterek yaptı.arada 4-5 flama yaptı ufak ufak.indi-çıktı...son derece sağlıklı..fibo nun ilk 3 ayağını aldı..ondan sonra %70 çıktı..bugüne yani 1200 lere geldi.
    senaryo benzerlikle alakalı değil..yay ı ne kadar gerersen o kadar esner..bir dahakine daha çok gerilir..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...41#post6795141

Muhterem Hissenet üyeleri;

Enflasyon muhasebesi 2023 bilançolarını etkiledi.
    2024 nasıl olacak?

Eğer konu hakkında bildikleriniz veya merak ettikleriniz var ise burada paylaşılırsa hepimiz istifade edebiliriz umudundayım.
    Saygılarımla.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 686/830 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •