Onemli Gunler Banner
Sayfa 687/814 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Ben de somut adımı hemen görmek istiyorum, Mine Tozlunun verdiği sözlerinin arkasında olmadığını ilk günden bu yana gördük... Oysa ki ona güvenip son kuruşumuzla şirketimize ortak olmak için paramızı koyduk... Eğer birşeyler yapacaksa hemen yapsın yoksa transtürkü bu hale düşürdüğü için üzülerek söylüyorum biz toplanıp hep beraber avukat tutup hakkımızı mahkemelerde arayalım varımı yoğumu da bu yolda harcarım

2.  Alıntı Originally Posted by selocan100 Yazıyı Oku
    selo şimdilik kimse mahkeye vermedi urallın keyfi yerinde ...hissedekiler ural beyimiz şirket için birşey yapsınlar diye mahkeme açmıyorlar ama bu adam buna karşılık hiç birsey yapmıyor .. Otursun transtürkteki yatırımcılara dua etsin ama yakında bu gidişle 5 6 tane mahkeme açılır .. Yönettimdeki kişiler sonuçta bu işten sorumlu ...şimdiye kadar mahkeme açılmaması açılmayacak anlamına gelmiyor en fazla 4 ay daha hikayeller uydurabilirler .. Somut adım atılmalı artık

sm-g925f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    selo hem markada hem transta yapılan manipilasyonların cezasını çekecekleri günleri göreceğiz hep birlikte..
    Ahiret kısmı daha bir sıcak geçecek inşallah...
    Bu kadar kişinin ahını alanlar iflah olmazlar eğer burayı okuyorlarsa tarihe bir baksınlar
    paralarınız ve konumlarınız sizi kurtaramıyacak
    kuyruklu yalanlarla buraya yatırım yaptırdığınız mazlumlarında sesi kısıldı
    bu hırsız ve arsızınların hakkından gelecek kimse yok mu?

3. Eyy Mine Tozlu döndürecem dedin bu hisseyi geri söz verdin biz biliyoruz allah biliyor... Boğazınızdaki son lokma transtürk hissedarlarının parası olsun eğer bizi batırırsanız sizde batın inşallah diyorum ve son sözü Allaha havale ediyorum...

4. Devran sen nerdesin .. sende cik piyasaya .. istersen numarini özelden msj at ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

17 nisandan bu yana alan satanlar.

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

17 nisandan bu yana alan satanlar.
    Teşekür ederim sayin cefaks

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 687/814 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •