Sayfa 687/1000 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bu acc niye böyle yaptı bugün. Sembolik almıştım çok az. Gitti -%0.72 yaptı, oysa bu tip bir günde eksi büyüklüğü az olmalıydı. Sanırım ben de haftaya değişken dahil tüm hisseler den cikacagim. Acc keyif kaçırdı.

Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Yıldız derken bizi aşağı çeken yıldız dedim üstad. Kords a bi şelale çekerseler -20 vurmasın. Bist toparlamaya çalışıyor inşallah toparlar. Gerçi bist uçsa acc....
    Kordstan korkum yok
    Su turkcel le arcelik toplasin yeter
    Bir haftadir anamizi aglatti...

Bugun acc enaz arti 1 yapmazsa
    Ben sanirim 1 hafta foruma gelemeyecem
    Cunku acc ye cok pis kayacam
    Enaz 1 hafta ceza alirim optan 😉😉😉😉

Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Bu acc niye böyle yaptı bugün. Sembolik almıştım çok az. Gitti -%0.72 yaptı, oysa bu tip bir günde eksi büyüklüğü az olmalıydı. Sanırım ben de haftaya değişken dahil tüm hisseler den cikacagim. Acc keyif kaçırdı.
    Sen cok yorulmussun ustadim dinlen biraz 😉😉😉😉😉

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Asels ile fonet de salarsa tte kan golu olacak bugun...

Tcd ye girilmez
    Bistin ne bok yiyecegi belli degil
    Yuzde 2 dusus yaparsa tcd enaz yuzde 3 salar...ha bistin dusmeyecegine eminsen tcd ye dusunmeden gir
    üstadım, halâ acc'nin şokunu atamadım. bazıları abartıyorsun falan diyebilir, belki de haklıdır ayrı mesele ama dün akşam senin de tarih tarih yazdığın gibi düşüşlerde adeta sigorta gibi hareket etti. bu yüzden yükselişleri es geçmesini normal karşıladık. hatırlarsanız mustafa üstadın her akşam paylaştığı getirilerde acc, diğpğer fonlar gibi yüksek getiriyor, ancak türevden dolayı bu getirileri yakıyordu. madem öyle bir sıtratejin var, aynı şekil türeve devam edip bu tür günlerde hadi artıyı geçtik, bu kadar eksi yazmayacaksın. kafamızda öyle bir intiba oluşturdular ki, ppf alacağına acc al. tabiki ikisi aynı şey değildi ama sert bir düşüşe yakalandığımızı var sayarsak nasıl güveneceğiz buna? bu durumda hemen geçmişine bakıyorduk. şu saatten sonra hemen yakın geçmişine bakacağım ve geçmişini... diyeceğim. açıkçası kafam karışık

5.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Bu acc niye böyle yaptı bugün. Sembolik almıştım çok az. Gitti -%0.72 yaptı, oysa bu tip bir günde eksi büyüklüğü az olmalıydı. Sanırım ben de haftaya değişken dahil tüm hisseler den cikacagim. Acc keyif kaçırdı.
    Bir az gec girdiniz
    Sabir isin unutmayalim
    Sabir olmazsa ppf

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sen cok yorulmussun ustadim dinlen biraz 😉😉😉😉😉
    Hayat yordu beni ACC yordu beni hocam 😁

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım, halâ acc'nin şokunu atamadım. bazıları abartıyorsun falan diyebilir, belki de haklıdır ayrı mesele ama dün akşam senin de tarih tarih yazdığın gibi düşüşlerde adeta sigorta gibi hareket etti. bu yüzden yükselişleri es geçmesini normal karşıladık. hatırlarsanız mustafa üstadın her akşam paylaştığı getirilerde acc, diğpğer fonlar gibi yüksek getiriyor, ancak türevden dolayı bu getirileri yakıyordu. madem öyle bir sıtratejin var, aynı şekil türeve devam edip bu tür günlerde hadi artıyı geçtik, bu kadar eksi yazmayacaksın. kafamızda öyle bir intiba oluşturdular ki, ppf alacağına acc al. tabiki ikisi aynı şey değildi ama sert bir düşüşe yakalandığımızı var sayarsak nasıl güveneceğiz buna? bu durumda hemen geçmişine bakıyorduk. şu saatten sonra hemen yakın geçmişine bakacağım ve geçmişini... diyeceğim. açıkçası kafam karışık
    Ustadim
    Allahin azerisi cozdu bu isi 😉
    Fon isinde sabir gerekli...
    Biz bunlari cok yasadik
    0.72 dusus mu?
    Ben 400 k ile eksi 5.65 yasadim...ve korkup kactim...kacmasam kar edecekmisim...
    Bu acc boyle
    Ayligina bakmak lazim yada haftalik...sabir...

Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Hayat yordu beni ACC yordu beni hocam 😁
    Acc yuzunden tum riskli fonlardan cikis karari almaniz tuhaf oldu.
    Siz myfinansla beraber nkolaya yada faize takilin ustadim
    Hayat daha cok yormasin sizleri😄😄😄
    Syg

Sayfa 687/1000 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •