Sayfa 688/784 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Şöyle 2023 için güzel bir dilek tutalım.
    Diyelim ki gelen CEO önceden planlanmış, vizyonu olan, etkili biri. Toros'u halka açmak için gelecek biri. İnşaat işinde atılımlar yapacak biri.
    Her gün Kap atacak biri.
    Hadi bakalım, şimdi sırayla hayallere dalalım ortaklar. Belki bu sene göl maya tutar.
    İyi seneler.

2. iyi seneler sayin trendman , umarim dedikleriniz gerceklesir

3. Tüm ortakların yeni yılını kutlar 2023 yılının da ülkemizin yarınları için iyi bir başlangıç olmasını dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Tüm ortakların yeni yılını kutlar 2023 yılının da ülkemizin yarınları için iyi bir başlangıç olmasını dilerim.
    Mutlu, sağlıklı yıllar

Zekosuz, murat emmisiz ve OCP ablasız Tekfenler

Dilerim ortaklar

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Gübre de fiyatların 1 nisana kadar sabitlenmesiyle düşüş yaşandı
    Zaten gübre fiyatları zirvede, gidecek yeri kalmamış, düşmeye başlamış
    Hafta sonu enerjide yapılan indirimler fiyatların artmayacağını gösteriyor
    Artmayacak fiyatlara sabitleme yapılması boşa yapılmış bir icraat, bunun tekfene hiç bir zararı olöadığını anlayamayan acemiler perşembe sattı, gelsin yukardan alsınlar şimdi

6. Gubre ile ilgili sikinti yok zaten , piyasa bunu mal toplamak icin kullandi , asil sikinti sirketin icinde donen taht kavgalari ve kepazelikler.Sirket sirket degil ki Turk entrika dizisi resmen , herkes birbirinin kuyusunu kaziyor patronlarin birinin damadi sirketi soydu sogana cevirdi rezil rusva etti , digeri can derdinde , oburu zaten CHP li teyze modunda kendini ekreme ona buna adamis isle gucle alakasi yok . Namuslu bir adam getirdiler o da durmadi iste tipki Cansen Basaran in istifasi gibi pisligi goren etik degerleri olan insanlar birakip gidiyor , ben cok mu hayraniydim Pandirin degildim ilk gunden yanlis isim oldugunu burada yazdik burada ovduler adami , ancak getirip 2 sene bi yatirim yaptiysan adamin stratejisine guvenip destekleyeceksin , adam insaatci hirsizlarin dalga dumenleriyle daha fazla bas edemedi resmen birakti gitti . Simdi yalanci bi bahar yaratirlar 1-2 is alirlar zararina bilancolari sisirirler sonra bi yerde sirketi bataga surukler bu ekip , bu sirketi ya guclu bir firma gelecek alacak ortak olacak ya da bu pislik patronlardan ANG tamamen afaroz edilecek , foslayan da olunce kizi satttiginda Berkerler alacak Sinan Uzana teslim edecek . O da ugrasir mi bilmiyorum ama Murat gigin ve avaneleri bu sirketin icinden temizlenmeden bu sirket her gecen daha kotuye gider . Simdi gelecek adam da bunlarin hirsizliklarina gozunu kapayan Zekeriya gibi bunak etkisiz bir eleman olur , Hakan Goral keske olsa ama onun gibi kaliteli bir adami da yerler bunlar o yuzden en azindan gubrenin basinda kalsin yeter . Bakalim genel kurulda insanlarin karsisina nasil cikacaklar , Necip Bey in de soyledigi gibi bu sirket boyle giderse kayyum da atanir , hirsizlik oyle boyle boyutta degil. Socar degerlemesi falan bakalim ne olacak , hammadde vs diye zirvaladilar bakalim simdi ne diyecekler . Bakin her seyi gectim santiyelerde o kadar zarar yazdildi yok fifa standarti yok kis yumusak gecti vs diye , hadi alamadiniz bunlari diyelim lan pandemi kaynakli mucbir sebeplerden dogan zarari da mi karsilamadilar , calistigim proje 11 milyar dolar kontrat sak diye isi durdurdu yonetim sonra 1.2 milyar dolar pazarlikla alindi ve ise baslandi . Pandemide siz babanizin hayrina orada degildiniz , birisi is yapmanizi istedi bir bedel karsiligi ve pandemi isleri logistigi ve malzeme tedarigini aksatti , bu zararlari nasil tazmin edip ise devam edersiniz . Ben buna inanmiyorum bunlar el altindan aldilar ve bizlerden kacirildi bu paralar . Bakin teknik mevzulardaki claimler degil dedigim pandemi kaynakli zararlar , 1 sene santiyelerinizde is devam edemedi bunlari nasil alamazsiniz ya da almadna ise devam edersiniz ..Genel kurulda hepsinin hesabi sorulacak

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Gubre ile ilgili sikinti yok zaten , piyasa bunu mal toplamak icin kullandi , asil sikinti sirketin icinde donen taht kavgalari ve kepazelikler.Sirket sirket degil ki Turk entrika dizisi resmen , herkes birbirinin kuyusunu kaziyor patronlarin birinin damadi sirketi soydu sogana cevirdi rezil rusva etti , digeri can derdinde , oburu zaten CHP li teyze modunda kendini ekreme ona buna adamis isle gucle alakasi yok . Namuslu bir adam getirdiler o da durmadi iste tipki Cansen Basaran in istifasi gibi pisligi goren etik degerleri olan insanlar birakip gidiyor , ben cok mu hayraniydim Pandirin degildim ilk gunden yanlis isim oldugunu burada yazdik burada ovduler adami , ancak getirip 2 sene bi yatirim yaptiysan adamin stratejisine guvenip destekleyeceksin , adam insaatci hirsizlarin dalga dumenleriyle daha fazla bas edemedi resmen birakti gitti . Simdi yalanci bi bahar yaratirlar 1-2 is alirlar zararina bilancolari sisirirler sonra bi yerde sirketi bataga surukler bu ekip , bu sirketi ya guclu bir firma gelecek alacak ortak olacak ya da bu pislik patronlardan ANG tamamen afaroz edilecek , foslayan da olunce kizi satttiginda Berkerler alacak Sinan Uzana teslim edecek . O da ugrasir mi bilmiyorum ama Murat gigin ve avaneleri bu sirketin icinden temizlenmeden bu sirket her gecen daha kotuye gider . Simdi gelecek adam da bunlarin hirsizliklarina gozunu kapayan Zekeriya gibi bunak etkisiz bir eleman olur , Hakan Goral keske olsa ama onun gibi kaliteli bir adami da yerler bunlar o yuzden en azindan gubrenin basinda kalsin yeter . Bakalim genel kurulda insanlarin karsisina nasil cikacaklar , Necip Bey in de soyledigi gibi bu sirket boyle giderse kayyum da atanir , hirsizlik oyle boyle boyutta degil. Socar degerlemesi falan bakalim ne olacak , hammadde vs diye zirvaladilar bakalim simdi ne diyecekler . Bakin her seyi gectim santiyelerde o kadar zarar yazdildi yok fifa standarti yok kis yumusak gecti vs diye , hadi alamadiniz bunlari diyelim lan pandemi kaynakli mucbir sebeplerden dogan zarari da mi karsilamadilar , calistigim proje 11 milyar dolar kontrat sak diye isi durdurdu yonetim sonra 1.2 milyar dolar pazarlikla alindi ve ise baslandi . Pandemide siz babanizin hayrina orada degildiniz , birisi is yapmanizi istedi bir bedel karsiligi ve pandemi isleri logistigi ve malzeme tedarigini aksatti , bu zararlari nasil tazmin edip ise devam edersiniz . Ben buna inanmiyorum bunlar el altindan aldilar ve bizlerden kacirildi bu paralar . Bakin teknik mevzulardaki claimler degil dedigim pandemi kaynakli zararlar , 1 sene santiyelerinizde is devam edemedi bunlari nasil alamazsiniz ya da almadna ise devam edersiniz ..Genel kurulda hepsinin hesabi sorulacak
    Şaka bir tarafa yeni KAP gelmesi lazım

Pandır’ ın TTK’ a göre bir sürü yetkisi ve imza hakkı vardı

Kimlere devir oluyor, bu ara nasıl yönetilecek bir açıklama gerek

Burası çok feci Bizans Tower oldu artık, sonu hayır olsun

8. Ukrayna mevzusu biterse 3 basamaklı rakamları rahat konuşuruz.
    YTD

Sayfa 688/784 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •