Sayfa 688/990 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Viop XLVII

1. Sabahtan akşama kadar kıçını yırtanlar var teknik analizle ilgili
    nereni yırtansan yırt bu şablonu çalıştıran bu piyasada çok adam var ,
    sen zarar yazıyorsun diye başkası zarar yazmaz , aynı şekilde terside olabilir.
    oraya giderse o olurmuş buraya giderse bu olur deyip küçümseyenlerin durumu senelerdir topiklerde bellidir .
    kapı kapı forumlada gezerler onu bunu okuyup kendi analizi gibi satarlar adama sorarlar beğenmediğin teknikçiyi niye takip edersin diye sorsan bir dünya masallar anlatır bunlara biz çakma piyasacı diyoruz
    felancı bunu yazmış diyip adamı kötüleyene kadar ,yazıpta gidenleride koyacan oraya sonra kendi ne soracan ulan sabah akşam ahkam kesiyorum bir dikili analizim yok malesef bu kadar kıskanç olmaya gerek yok sivilce çıkarırsınız
    formasyon avcısı BULUT dan sevgilerle...
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Sana neden batıyor?..Teknik senin patentinde mi?Senin NEVROTİK marazlı ,bazılarına takmış ruhsal zırvalıklarını dinlemek zorundamıyız?

12 aydır burada..öbür köyden 2 kişiye takmış..burada kusuyor..Çakal, o adamlara beni benzetme..Anladığın dil bu ise en alasını ben de bulursun.

Forumun asaleti kirlenmesin diye es geçtim,geri vites olarak algıladı.

Adam ruh hastası..Burada her şeyi üzerine alınıyor...Tokatlı''sana demedim'' diyor...''yok yok bana dedin'' diyor...

Embesile kaç kare dedim..Bu mantıkla viob da batılır..bak cumaya dedim...MANTIKLI CEVAP VERSE..TAMAM DERİM..

Adam ,teknikle ilgili eleştiri yapınca üzerine alınıyor.
    Son düzenleme : ABKA; 29-01-2023 saat: 18:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Adam cidden RUH HASTASI..Ben de zaman zaman forumdaşlarla takışırım..O der, ben derim..Olay kapanır.

Bu manyak ,diğer köyden ,buradan 3-4 kişiye takmış..Alakasız bir şekilde alıntı yapar..Sürekli olayı gündemde tutar.

Cuma günü forumdan bir arkadaş bir şey söyledi....VAY EFENDİM SEN BANA DEDİN...dedi..

Arkadaş,hayır sana demedim, dedi..ama hala diretiyor..Bana dedin,diye...OYSA BEYAN ESASTIR...

Adam efelenmek için bahane arıyor..

geçen seneden önce hatırlamam bunu..geldi,birileriyle husumetini,polemiklerini devam ettirmek için habire alıntılar vs..

Önce adam ol..hayat ,borsa da değildir..bak bu gün hayat hakkında-siyaset hakkında ne güzel yorumlar yapılmış...olmadı İLAÇLARININ DOZUNU ARTIR...Ama gelipte 9 yıl önceki başkalarıyla olan manyaklığını buraya dökme.
    Son düzenleme : ABKA; 29-01-2023 saat: 19:02.

4. BULUT ve ABKA ne olur lütfen bir pazarınız var neşe ve sağlık içinde zaman zaman acı tatlı mutlu mesut geçinip gideriz kavga ile bir yere varamayız lütfen sukunet...

Kimse göçmemiş bu dünyadan MAL ile kalp kırmaya değmez ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    sn.rosense,

Bir yere kadar sabır...Tekniğe eleştiri getirince üstüne alınır...Cuma günü bir arkadaş olağan bir şey söyledi...yine başladı: salça -tuzluk saçma sapan sözlere..2 de bir 9 yıl önce KUZU-CONSESNUS ile olan olaydan dolayı burada hakarete başlar....TAKINTILI

Ayıp olan şu: sürekli takıntılı olduğu o kişiler cevap hakkını BURADA kullanamıyor.Onların eli kolu bağlı ama sen saldırıyorsun.

20 yıldan fazladır forumdayım..ilk defa böyle marazi bir vaka ile karşılaşıyorum..

Sabah ne kadar güzel ortam vardı.Keyifle okudum.Yazan arkadaşlara teşekkür ettim....Benim tekniğe eleştirimi(saatlik kapanış olayı) üzerine alınıp başlıyor hakarete..cevap vermezsen VİTES ARTIRIYOR...DELİ KENDİNDEN DAHA DELİYİ GÖRMEDİKÇE USLANMIYOR(MALESEF)
    Son düzenleme : ABKA; 29-01-2023 saat: 19:01.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Al sana kendini , KUTSADIĞIN TEKNİĞİ ispatlama şansı...O dediğin tekniğe göre VİOB da gerçek zamanlı işlem yap..

Anında yaz ve saati gösteren ekstreyi ver. 5-6 işlem yap...En az 20 kontrat olsun...haydi...

NOT. forumdaşlara..ben ifrat-tefrit yapmam..teknik yoktur demem ama tekniğin pek çok açık noktası var ,derim(1 veya 2 saatlik kapanış olayı vs...onu beklersen başka beklemezsen başka sıkıntı..ve kocaman zarar)).İzmiti geçince İSTANBULA gidersin demek meziyet değildir.

7. Geçtigimiz hafta CITIBANK Yabancı, en çok aldığı ve sattığı hisseler aşağıdaki resimde.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Sana neden batıyor?..Teknik senin patentinde mi?Senin NEVROTİK marazlı ,bazılarına takmış ruhsal zırvalıklarını dinlemek zorundamıyız?

12 aydır burada..öbür köyden 2 kişiye takmış..burada kusuyor..Çakal, o adamlara beni benzetme..Anladığın dil bu ise en alasını ben de bulursun.

Forumun asaleti kirlenmesin diye es geçtim,geri vites olarak algıladı.

Adam ruh hastası..Burada her şeyi üzerine alınıyor...Tokatlı''sana demedim'' diyor...''yok yok bana dedin'' diyor...

Embesile kaç kare dedim..Bu mantıkla viob da batılır..bak cumaya dedim...MANTIKLI CEVAP VERSE..TAMAM DERİM..

Adam ,teknikle ilgili eleştiri yapınca üzerine alınıyor.
    Ulan senden başka topikte embesi varmı lavuk sabahtan akşama kadar milleti eleştirmekten başka ne yapıyorsun burada lale.
    tokatlının avukatımı oldun şimdide ne bok olduğun belli değil topikte , sanane benim taklarımdan lavuk lavuk sabah akşam milleti yazan sensin yok taner yok ağaoğlu şimdi sacro sen normal analizi anlamayan adamsın okuduklarını anlmadan çıkmışın benim yazdığım çizdiğimi eleştiriyorsun geç bu işleri tokatlıda sende bana yazıyorsun salladığınız sürece sallarım hodri meydan..
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 688/990 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •