Onemli Gunler Banner
Sayfa 689/1001 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Günaydın,buradaki insanların seviyesine yakışmayan şeyler yazılıyor,gerçekten çok ayıp,kimse kimseye karışamaz, yazanlar kendilerini muhteşem zannediyorlar herhalde.

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

CRASH Tüm Hızıyla Yolda.!!
    Geçen haftaki 7,35 hareketinin nedeni.. son toplantıda konuyu bir çözüme bağladılar mı acaba?

Yoksa bmw modellerini tanımaya 8 serisi ile devam mı edeceğiz🙂
    ytd..

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ekonomist Atilla Yeşilada Türkiye ekonomisinin ölüme terk edildiğini belirterek, 1-2 ay içinde kredi faizlerinin yükseltilmesi gerekeceğini, sonrasının ise en az 6 ay sürecek bir durgunluk dönemi olduğunu öngördü.

Yeşilada, Yapılması gereken faizleri artırıp, aktif rasyoyu kaldırmak ve dış piyasaya güven vermek için savaşı kaybeden generalleri' görevden almak. dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...tiler-5977402/
    savaşı kaybeden general işi zor en azından gururdan oyle bir şey yapmazlar hatta keşke enerji bakanlığında kalsam bile diyodur tahminimce

7. yeşil - ada nın fikriyle hareket edersen , çölde dört ayak üstünde yürürken sabuha şarkısını söyleyip bi yudum akıl arayacak duruma gelebilme olasılığın yüksek... kendi aklınızı işletin... o yurttaşımızın peşpeşe konuşmaları arasında tutarsızlıklar tespit eylemiş idim zamanında... fikrini koşullara yeni gelen verilere göre değiştirebilir güncelleyebilir ona bi şey demiyorum zaten normali o , o ayrı bi konu , söylevleri arasında tutarsızlıklar diyorum bu başka bi şey...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yeşil - ada nın fikriyle hareket edersen , çölde dört ayak üstünde yürürken sabuha şarkısını söyleyip bi yudum akıl arayacak duruma gelebilme olasılığın yüksek... kendi aklınızı işletin... o yurttaşımızın peşpeşe konuşmaları arasında tutarsızlıklar tespit eylemiş idim zamanında... fikrini koşullara yeni gelen verilere göre değiştirebilir güncelleyebilir ona bi şey demiyorum zaten normali o , o ayrı bi konu , söylevleri arasında tutarsızlıklar diyorum bu başka bi şey...
    üstadım herseyinize ok'de yeşil-ada ne yaa!!! greenisland demenizi beklerdim fake hesap mı yoksa

Sayfa 689/1001 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •