Sayfa 69/283 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2263 madde; 545 - 552 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Yok almadım hayırdır karıştırdınız sanırım
    Sayın yorgun savaşçı yanlış oldu. Hakkını helal et. Güle güle harca kazancını.

2. Ek Açıklamalar
    Yönetim Kurulumuzun 30.12.2022 tarihli kararı doğrultusunda, Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2023-2027 yıllarını kapsayacak şekilde 5 yıl süreyle uzatılması ve kayıtlı sermaye tavanının 450.000.000,00 (dört yüz elli milyon) Türk Lirası'na arttırılması amacıyla Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin 7. maddesinde yapılması planlanan tadillere ilişkin uygun görüş verilmesi talebiyle 06.01.2023 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmuştur.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.
    Bedelsiz hayırlı olsun arkadaşlar.

3. Tekrar tavan serilerinde görüşmek üzere. sağlıcakla kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili orhangazi tekrar alıntı yapmadım ve kopi için teşekkürler evet kayıtlı müracatı ama detayında ödenmişten de bahseder ve bu hazırlıkların başladıgı anlamına gelir diye düşünüyorum gk la sunabilirler sabırla bekleyip kebaplarımızı yüyebiliriz reklamını yapayım taşköprü sarımsagı gibi kuyu kebabı da meşhurdur siparişle getirtebilirsiniz de gerçi en iyisi gidip sıcak yemek ayrı bir tat verir.

şunu da ekleyeyim pasta önemli ve pastasını inceledim bir kaç gün gel giti bol olacak gibi ve buralarda oyalanacak 6000 üzeri kapanışda önü açılır diye düşünürüm.
    Mercek Hocam söylediklerinize aynen katılıyorum önümüzdeki süreç çok çalkantılı ama sonu mutlu bitecek sıkıntı yok sabırlı olmak lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    spk ya müracat yapmışlar henüz onay yok şimdilik beklemedeyiz ve ticaret bakankıgına da müracat edilmiştir sanırım biraz zaman alacak onay işi
    Onayi alirlar yakin zamanda. Anlasilan aceleleri var. Onayi alir almaz sermayeyi artirirsa sasirmam.

Buda burada kayitta dursun bakalim.

Bu arada hafta basi 5 tavan bekliyordum. Bugun 5. Tavana cok yaklastik. Oradan beklentime paralel fiyat gorulmesi munasebeti ile az biraz 6250 den cikis yaptim. Ana lotlar tasiyorum. Umarim cok kisa zamanda guzel haberi aliriz.

Ytd

6. Cok tesekkurler Mercek hocam iyi aksamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Sayın yorgun savaşçı yanlış oldu. Hakkını helal et. Güle güle harca kazancını.
    Helal olsun olurmu öyle şey ben yanlış anladığınızı tahmin ettim bu hissede 4 tavan sonrası bu günkü işlemlerden dolayı bürüt takas açığa satış alış yasak gelebilir diye düşündüm ben uzun süre beklememin meyvesini aldım hedefim biraz daha yukarısı idi lakin bu gün ters köşe yapabilirler düşüncesi ile hareket ettim güzel temennimiz için teşekkür ederim umarım her daim ky arkadaşlar kazanır büyükler her türlü kazanıyorlar takibe devam hayırlı akşamlar olsun ✋

8. Bence bu vbts miz , aralik ayi gibi sancili gecmeyecek. Kisa zaman sonra zirve tazeleyip brüt yiyebiliriz diye dusunuyorum. Gorecez bakalim .beklemeye devam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 69/283 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •