Sayfa 69/335 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 545 - 552 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Neredeyse çıkıyor diye alacaktım geri döneceğini düşünüyordum ve döndü bakalım 25 lere kadar Salacak mi bu sefer

2.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Neredeyse çıkıyor diye alacaktım geri döneceğini düşünüyordum ve döndü bakalım 25 lere kadar Salacak mi bu sefer
    Neden 25 leri bekliyorsunuz ? Öyle bir beklentisi mi var ? Ben teknik olarak incelediğimde 5 $ altına pek ihtimal görmedim. Siz neye istinaden bu fiyatı bekliyorsunuz paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler.

3. Bu hisseyi yıllar önce bir abimiz tavsiye ettiğinde 30 dan 24 lere salmıştı biz oradan aldık hisse 17 düşmüştü aynı abimiz gene hisseyi onerdiginde 36 dan ortalamayı daha sonra düşürecek gibi ayarlayip aldim aynı seneryo yaşanırsa 25 kadar geriler diye tamamen kafamdan uydurduğum bir rakam oluşturdum 29 kadar düştüğünde daha da düşer diye almadım pişman oldum sonra çıkınca hisse pişman oldum geçen hafta gene alıyordum düşer diye almadım düştü daha da düşerse 25 ye takviye yapacağım orayı belki bu hisse varolduğu sürece inmeyecek ama benim düşüncem inerse en fazla oraya iner teknik falan bilmem parayı yatiririm 1 yıl beklerim olursa olur olmazsa can sağlığı seneye kurbana kadar bekleyeceğim duruma göre hisse satarım yada bekletirim ben söylediklerimi kesinlikle baz almayın tamamen iç güdüsel konuşuyor um

4.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Bu hisseyi yıllar önce bir abimiz tavsiye ettiğinde 30 dan 24 lere salmıştı biz oradan aldık hisse 17 düşmüştü aynı abimiz gene hisseyi onerdiginde 36 dan ortalamayı daha sonra düşürecek gibi ayarlayip aldim aynı seneryo yaşanırsa 25 kadar geriler diye tamamen kafamdan uydurduğum bir rakam oluşturdum 29 kadar düştüğünde daha da düşer diye almadım pişman oldum sonra çıkınca hisse pişman oldum geçen hafta gene alıyordum düşer diye almadım düştü daha da düşerse 25 ye takviye yapacağım orayı belki bu hisse varolduğu sürece inmeyecek ama benim düşüncem inerse en fazla oraya iner teknik falan bilmem parayı yatiririm 1 yıl beklerim olursa olur olmazsa can sağlığı seneye kurbana kadar bekleyeceğim duruma göre hisse satarım yada bekletirim ben söylediklerimi kesinlikle baz almayın tamamen iç güdüsel konuşuyor um
    Anladım ama hisse fiyatını belirleyen bir çok değişken vardır ve bunlara göre fiyat belirlenir. Siz düşmesini bense çıkmasını bekliyorum. Bakalım piyasa ne yapacak zamanla. Bol kazançlar.

5. Çıkması gayet normal ama genel olarak piyasa kötü ama bu logo belli olmaz hepsi eksiye giderken yukarı doğru çıkar herkes seyreder

6. Bugün şu saate kadar, bilişim şirketleri arasında kötü performans sergileyenler arasında görünüyoruz. Sebebini bilmiyorum ama tek tesellim işlem hacmi destekli olmaması. Basit bir alıcı gelip 5-10 bin lot alıcam dese kağıt kendini doğrultacak. Ocak ayını 62 TL den kapatıp 7 ay içinde %50 değer kaybetmesinine neden olacak bir sebep bulamıyorum. İçerde ve dışarıda iş yapan bir şirket sonuçta. Forumda kaç kişi var bilmiyorum ama bunu şirkete soran yatırımcı oldumu aranızda ?

7. Sığ tahtalı Bir hisse çıkmak isterse çıkar düşmek isterse de düşer çok büyük şirket bazlı sıkıntı olmadığında söylediğiniz yerlere gene gelecektir ama şuan piyasa bulanık ne yapacağı belli değil bakın sebebsiz yere 31 düştü dediğim 25 li rakamlara gelmesi çokta zor olmadığını görmüşsünüzdur ama bakmışsın yarın ertesi gün tavanda çekmiş ben hisseye gectigim gün dolardaydim doların o kadar sert çıkışlarında düşmeyen hisse ben aldıktan sonra hergun düştü 29 altına sarkti sonra toparladı şimdi gene salıyor sanki ben aldıktan sonra şirkette işçiler işimi bıraktı yok hisse sığ olduğundan hisseye giren çıkan belli kişileri yıldırmak için piyasa 2 düşerken hisse 5 düşebilir daha önce armada da aslan da yaşadım benim düşüncem hisse 2020 marta kadar 100 lu rakamları bile görebilir ama benim ki sadece düşünce hiçbir bilgim yok

8.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Sığ tahtalı Bir hisse çıkmak isterse çıkar düşmek isterse de düşer çok büyük şirket bazlı sıkıntı olmadığında söylediğiniz yerlere gene gelecektir ama şuan piyasa bulanık ne yapacağı belli değil bakın sebebsiz yere 31 düştü dediğim 25 li rakamlara gelmesi çokta zor olmadığını görmüşsünüzdur ama bakmışsın yarın ertesi gün tavanda çekmiş ben hisseye gectigim gün dolardaydim doların o kadar sert çıkışlarında düşmeyen hisse ben aldıktan sonra hergun düştü 29 altına sarkti sonra toparladı şimdi gene salıyor sanki ben aldıktan sonra şirkette işçiler işimi bıraktı yok hisse sığ olduğundan hisseye giren çıkan belli kişileri yıldırmak için piyasa 2 düşerken hisse 5 düşebilir daha önce armada da aslan da yaşadım benim düşüncem hisse 2020 marta kadar 100 lu rakamları bile görebilir ama benim ki sadece düşünce hiçbir bilgim yok
    Forumda başka kimse yok sanırsam. Anladığım şu ki, bizde trade etmek için almamışız. 1-2 yılı göze almışız ve satma zorunluluğumuz yok en azından. Piayasa düzeldiğinde kendi adıma 100 olmasada 50-60 civarına kadar buradayım diye düşünüyorum. Belki 3 yıldır vermediği kar payını da, %50 değer kaybetmiş hisse sahiplerine bir şekilde dağıtmaya karar verirler.

Sayfa 69/335 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •