Sayfa 690/859 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by mustd42 Yazıyı Oku
    Bende kendime şaşıyorum. 10 yıl bekledim. Sabrettim ha bu gün ha yarın diye. Ama şimdi ne yapacağım bilemedim. Binbir türlü yazan çizen var. Kafam karışık.
    kararsızlık zor... Bir kaç güne hisse nasıl şekilleneceğini gösterir

2.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar öyle bilinçsiz yazılıyor ki..
    Başka hisselerin küçük oranlı BEDELLİ haberlerindeki etkiyi niye burada örnek veriyorsunuz..
    %200-500 bedelli yapmış batık ve spek hisselerin hareketleriyle kıyaslamayın..
    Yıldiz pazarda olan bir hissenin borsa tarihine geçecek BEDELSİZ artırımı 10 senede bir gelir..
    Alın size iddia..
    %2000 üzerinde bedelsizi kaç şirket verebilir.Belkide bundan 10 sene sonra toplasan 2 şirket ya verir ya vermez..
    Bırakın algıcıları..
    Afyonun gelmiş geçmiş en büyük sermaye artırimina şahit olup..... tarihi Brisa bölünmesinden önce hisseye giren.... Netaş ın unutulmaz rekorlu sermaye artırımına katılmıs biri olarak yazıyorum..
    Bu oranlı bölünme bir elin parmakları kadar yok..
    Belkide bundan sonra zor olacak..
    O yüzden nadir olan bir olayın içindesiniz.KEYFİNİ ÇIKARIN..
    Yarın düzeltme diyenler tavanda bekleyen emirleri burada paylaşacağım..
    Dediklerim çıkmazsa burada yazmayacağıma erkek sözü veriyorum..
    Hisseyi alamayanların üstüne gitmeyin..onlarda insan sonuçta..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bedelsiz gelmesi suprız gıbı yazı yazmıssınız yanı zaten bu hafta en gec haftaya onay gelcektı zaten yarın tavan olur olmaz ama sankı yenı bedelsız haberı almısız gibi yazmanız ilginç bence gun sonu yazı işini bırakmak zorunda kalcaksınız gibi hissediyorum umarım bırakmassınız da karton mutlu eder yarın gorursunuz

3. Bende bir ay once 8.5 sene tasidigim kervn sattim.Zarar anca cikabildim, karton 3 lotum var.Bugun haber gelmezde sabah salar o zaman 3 lot daha alirim dedim olmadi nasip

4. SPK nın bedelsizi onaylaması belirsizliği ortadan kaldırıyor...bu zamana kadarki bedelsizlerde bazı hisseler bolunene kadar 3-4 tavan yaparken bazıları bölünmeyi yatayda yaptı..dolayısıyla beklenti gerçekleşti bir şey olmaz diyenle tavan tavan gider diyen arkadaşlar ancak isteklerini dile getirmiş olur...her hissenin karakteri farklı olduğu için SPK onayının nasıl yansıyacağı yarın belli olur..dolayısıyla içimizden geçenleri yazarak kimsenin aklını bulandirmaya hakkımız yok diye düşünüyorum...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

5. SPK sermaye artırımının olumlu olduğuna dair kararını verdi. Şimdi yönetim bölünme tarihini belirleyecek. Bu elmas hissede mazideki 8 10 15 senedin kıymet- i Harbiye’si yok artık, asıl bundan sonra kaç yıl elimizde tutabileceğiz ve şu anda beklentiyi açıklamayarak nazlanan ama kısa zamanda ardından koşacağına inandığımız Konya çimentonun varyetelerine odaklanacağız ytd

6. Şunu da ilave etmek isterim SPK her sermaye arttırımına onay vermiyor... geçmişe bakarsanız bazı şirketlerin bedelsizlerine ,en yakın zamanda da TKURU nün bedellisine onay vermedi...bu acidan bakarsak onayın geleceği garantiydi demek ancak laftır...

7.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Şunu da ilave etmek isterim SPK her sermaye arttırımına onay vermiyor... geçmişe bakarsanız bazı şirketlerin bedelsizlerine ,en yakın zamanda da TKURU nün bedellisine onay vermedi...bu acidan bakarsak onayın geleceği garantiydi demek ancak laftır...
    Tkurunun bedelli onaylanmayacagi netti başından beri soygun var orda bedelsiz onaylanmayan bı tane örnek varmı Allah aşkına keşke tavan tavan gitse kagidimiz 500 den geldik sonuçta bedelsiz furyasiyla burda bir kaç kişi fena gazliyor 5000_10000 diye yarın bir gün rtalb gibi düşünce neden düştü diyor küçük yatirimci herkez kendi kararını versin ucuyoruz çok ucuz algısı yanlış maliyet aşağıda olan bekleyebilir ama yeni gelene bu gaz fazla anlatabildim mi.

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Tkurunun bedelli onaylanmayacagi netti başından beri soygun var orda bedelsiz onaylanmayan bı tane örnek varmı Allah aşkına keşke tavan tavan gitse kagidimiz 500 den geldik sonuçta bedelsiz furyasiyla burda bir kaç kişi fena gazliyor 5000_10000 diye yarın bir gün rtalb gibi düşünce neden düştü diyor küçük yatirimci herkez kendi kararını versin ucuyoruz çok ucuz algısı yanlış maliyet aşağıda olan bekleyebilir ama yeni gelene bu gaz fazla anlatabildim mi.
    Gayet iyi anlattın sayın wracker... teşekkür ediyorum... umarım ben de kendimi anlatabilmisimdir. Geçmişte SPK bir şirketin bedelsizini reddetti bu şirketin adını burada yazmayacağım...zira taşıyan arkadaşlar yanlış algılayabilir...ben diyorum ki biz ne dersek diyelim son sözü PİYASA söyleyecek...çıkar demek ne derece yanlışsa düşer demek de o derece yanlış kardeşim benim...

Sayfa 690/859 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •