Sayfa 691/1032 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Eğer tekrar altılara düşerse bir çuval incir berbat olacak.
    Bu sefer dibi gördük diye ümitliydim.

2. Bu hisse bir daha 7,20-7,30 görsün aha ordan shortlayacam 8 maliyetle aylardır bekliyoruz bari düşerken çorba içelim biraz

3. Günlükte fincanın kulbu tamam... fincanı cebimizemi koyacağız, bir yerimize mi sokacaklar? Hep birlikte göreceğiz...

https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarl...rbest-2694189/

“Hakan Atilla her an Türkiye'ye gönderilebilir” diye yazdı.

Peki işin gerçeği ne? Bu sorunun yanıtı, ABD hukuk sisteminde var;

ABD'de karara bağlanmış bir dava temyize giderse o davanın sanığı otomatik olarak iade kapsamından çıkıyor.

Hakan Atilla davasında, bir değil iki temyiz başvurusu var.

Atilla, avukatları aracılığıyla üst mahkemeye resmen başvurmuş durumda. (Atilla, duruşmalar boyunca hep masum olduğunu söyledi. Şimdi de bunu kanıtlamak için ABD yargısından masum olduğuna ilişkin bir karar çıkarmayı sonuna kadar zorlamasını beklemek mümkün.)

New York Güney Bölge Federal Savcılığı da Hakim Richard Berman'ın Atilla'ya verdiği 32 ay cezanın “az olduğuna” kanaat getirip hapis cezasının artırılması için resmen temyize gitti.

Kadin dogru yazmis yanliz:

https://www.justice.gov/criminal-oia...eign-nationals

The United States can only transfer a prisoner to a country with which it has a prisoner transfer treaty relationship. The bilateral treaties and multilateral conventions acceded to by the United States, as well as federal implementing legislation, impose basic requirements that must be satisfied for a transfer to occur. These basic requirements include: (1) the prisoner must be a national of the country to which he or she is seeking transfer; (2) the offense of conviction must also be a crime in the receiving country (dual criminality); (3) the judgment and sentence must be final; (4) there can be no pending appeals or collateral attacks on the judgment or sentence;

5. Şimdi mobilden grafik çizemiyorum ama geçen gün baktığımda düşeni kırdığını gördüm, onay alması için 6,80 e değebilir
    Diye içimden düşünmüştüm.. bence 6,80 altı olursa sıkıntı ama 6,80 den dönerse bi ihtimal devam eder yükselişe.

Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Günlükte fincanın kulbu tamam... fincanı cebimizemi koyacağız, bir yerimize mi sokacaklar? Hep birlikte göreceğiz...
    Evet siz söyleyince o şekilde baktım, bir ihtimal fincan kulp var çalışırsa 9 gibi hedefi var.

Bakalım kahveyi içireceklermi

Orda baska birsey daha var kadinin yazdigi dogru olan. Yani temyize gitmis savci 26 Haziran'da.

‎June‎ ‎26‎, ‎2018‎ ‎1‎:‎39‎ ‎AM
    US prosecutors plan to appeal the length of the prison term for a Turkish banker convicted of helping Iran evade sanctions.

Mehmet Hakan Atilla, who headed international banking at Turkiye Halk Bankasi AS, was sentenced to under three years in prison in May by US District Judge Richard Berman. Prosecutors sought at least 15 years.

The filing on Monday did not go into detail about the basis for appeal, Bloomberg reported.

8. kapanış itibariyle HALKBANK GYO PD DD 0.30 halkbank 0.30

Sayfa 691/1032 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •