Onemli Gunler Banner
Sayfa 692/788 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Her gün citybank alıp satıyor milyon adet. Murat kıvrak yapıyordur.

2. Adamlar 2021 yılı genel kurulu toplantısını ısrarla geciktiriyorlar. Sebebinin ellerindeki hisse sayılarını göstermemek olduğunu düşünüyorum.bakalım daha ne kadar geciktirecekler.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

3.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adamlar 2021 yılı genel kurulu toplantısını ısrarla geciktiriyorlar. Sebebinin ellerindeki hisse sayılarını göstermemek olduğunu düşünüyorum.bakalım daha ne kadar geciktirecekler.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
    Artık hazirunda hisse sayısı görünmüyor galiba hocam. Ama görünse bile %5 geçen yok, diğerleri de katılmayıverir göstermek istemiyorsa. Tahtacı zaten kayda değerse sendeki bendeki lotu da biliyordur diye düşünüyorum

Geldik, gidiyoruz..
    Son düzenleme : sonli; 04-11-2021 saat: 15:10.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Artık hazirunda hisse sayısı görünmüyor galiba hocam. Ama görünse bile %5 geçen yok, diğerleri de katılmayıverir göstermek istemiyorsa. Tahtacı zaten kayda değerse sendeki bendeki lotu da biliyordur diye düşünüyorum

Geldik, gidiyoruz..
    Evet sayıyı kapatabiliyorlar.ama genel kurul çoğunluğunu kaç kişi ile ve kimlerle,ve hangi vekaletçilerle sağladıkları bize fikir veriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Adese,'nin bu fiyatıyla elinde Adese olanları bedelliye çekemezler. Muhtemelen ADESE 1 hafta tavan tavan gider
    Bugün hisseler tavan oldu.muhtemelen yarın da tavan olurlar. Pazartesi rüchanlar çıkacak meydana. Rüchanlarla birlikte ana hisselerin de bir kaç gün daha tavan tavan gideceğini düşünüyorum.
    Ne zamanki rüchanları büyük işlem hacmiyle küçüklere yedirirler, o gün dipler başlar.

Çok büyük oyun ve Büyük kumar dönecek haftaya.
    Olan, hiç bir şeyden habersiz artıyor diye adese rüchanlara atlayacak küçük kumarcılara olacak.

Merakla bekliyoruz olacakları!

(Not: batak gibi gözüken Dardanel'in büyük miktarda açıkladığı bedellide aslan payını mevcut patron alınca şok yaşadım.o parayı nerden buldu da hisseleri topladı anlamış değilim. Adese de öyle bir şey olmasın sakın!?? Olur mu, olur! Bunlar şeytana külahını ters giydirecek adamlar.kim bilir ne planladılar)

BUNLAR SADECE "ZANLARIM"
    KESİNLİKLE KISA VADELİ YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

uzun vadede, hem ittifak, hem de adese kazandıracaktır.ama 2 yıl, ama 3 yıl!

6. Hedefimi 14 liraya yükselttim, bir sene veya 3 sene beklemeliyim.
    Ortalama 2,70
    Y.T.D.

7. Bu arada citi alımlarına devam ederse fazla beklemem belki.
    RYGYO daki gibi olmaması için her şey uygun, hatta ittifak daha iyi...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8. Selva 26 milyon lot ile 14 göremezken ittifak 350 milyon hisse ile nasıl görecek .14 değilde 4 bile zor görür . Belki 3 lirayı gösterirler o da yeni bir bedelli öncesi suni yükseliş olabilir. Zaten bunların borsada varoluş amaçları , her sene bedelli yaparak milletin parasını kanuni yoldan hortumlamak.ihlaslarda öyle ve daha bir çok hisse de öyle
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Hedefimi 14 liraya yükselttim, bir sene veya 3 sene beklemeliyim.
    Ortalama 2,70
    Y.T.D.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 692/788 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •