Sayfa 692/853 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Bana kalırsa.

1.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Yapılanın UZUN VADEde faydasından çok zararı olacak. Yapılanın bilinçli moral bozmak için olduğunu sanmıyorum. Daha çok denize düşen imam yılana sarılıyor.

Hoş yılan olduğunu bilerek sarılmak da bilinçli seçimdir. Ne bulursa ona sarılıyor diyeyim. Bilinçsizce ki hiç bir zaman bilinçli olmadı, sadece ilk yıllar kendini tuttu kendini kurtarmaya çalışıyor.
    Sn.AliCemal Detaylı planlanmış organize bir işlemle karşılaştık. Herkes battı.
    Sebebi açık. Trade edip parasının değerini korumak isteyen küçük yatırımcıların zarar etmesini sağlamak, moralleri düşürmek içindi.
    Tesadüfen çok az kişi belki bir miktar kazanç elde etmiştir.
    Saygılar

2. Abi twitter da seni ilk takibe alan olmuşum
    Bir ara oy verenlere arsa dağıtıyordun, artik bir kıyak da ben isterim ;)

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Sn.AliCemal Detaylı planlanmış organize bir işlemle karşılaştık. Herkes battı.
    Sebebi açık. Trade edip parasının değerini korumak isteyen küçük yatırımcıların zarar etmesini sağlamak, moralleri düşürmek içindi.
    Tesadüfen çok az kişi belki bir miktar kazanç elde etmiştir.
    Saygılar
    Bu konuda farklı düşünüyoruz. tayyip erdoğan çocuk kafalı biri. En başından beri öyleydi. Hiç bir şeyi planlayamaz, bir çocuk gibi sadece ister ve almak için herşeyi yapar. Destekleyeni ödüllendirir, engel gibi duranları yok eder.

Nasıl yönettiğini söyleyeyim.
    TCMB yi arıyordur "niye yükseldi enflasyon. Hemen düşürün" Cevap vereni işten atar "emredersiniz" diyeni devam ettirir.

TUİK i arıyordur "niye enflasyon rakamı yüksek açıkladınız.?" Cevap vereni işten atar "halledeceğim" diyeni devam ettirir. Nasıl halledildiği belli.

Bakanları topluyordur "ülke niye bu halde. Ne yapacağız dövizi". "Kura sabitleyelim." diyen kurnazı tutuyordur. "efenim enflasyonun sebebi dovizin yükselmesi, dovizin yükselmesinin sebebi ülkede üretim çok az ithal ediyoruz, ülkede üretimin olmamasının sebebi ülkede devlete sisteme güven yok, yargıya polise orduya güven yok, siyasilere hiç yok. Güven olmayan yerde insanlar yatırım yapmıyor, iyi yetiştirdiğimiz elemanlarda yurtdışına kaçıyor" diyeni kovuyordur.

tayyip erdoğan kötü çevrede yetişmiş bir çocuk. Hâlâ çocuk, Hepsi o.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    Abi twitter da seni ilk takibe alan olmuşum
    Bir ara oy verenlere arsa dağıtıyordun, artik bir kıyak da ben isterim ;)
    O senmiydin.

Bende bugün açtım, biraz yazayım dedim.
    Bu hafta twitter de çok haber kovaladım. Üye olmayanlara sayfa değiştirtmiyor. Mecburen üye oldum. Bende seni takip edeyim o zaman. aaa 2 kişi olmuş.
    @NeAcaipDunya

İmamın hikayelerini yazmayalım twitte. Sıkıntı oluyor öyle şeyler.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    BIST bugün pek çok sebeple satış yediğini düşünüyorum.

Problemlerden bıkıp satıp çıkmak isteyen yabancı FONlar biraz satmıştır.
    Viop'da zora düşüp spot da para yaratmak isteyenler satmıştır,
    Aracı kurumların arbitraj hasarlarının hala devam etmesi sonucu Aracı kurumlar satmıştır.

Dip seviyeden kapadı, yarında devam edeceğim dedi.

Bende çok az miktarda hem short hem long var. Aynı miktarda. Ne faydası var.? Valla henüz bilmiyorum. Şartlar beni oraya götürdü. Bi baktım böyle olmuş. Kenarda beklemek en güzeliydi. Bu şekildede kenarda beklemiş oluyorsun.

Dünya bugün yemyeşil, biz taban. Yarın taban olmayabiliriz ama yemyeşil bir günde beklemiyorum. Aracı kurumların sorunu bitmedi ise yarında kötü geçebilir. Batsın hırsız dingiller.

Doviz bugün 12-13 aralığında durdu.

siyonist bankalar bir kaç gün kura endeksli mevduata talebi inceleyecektir. Ciddi talep yoksa USD yi yine yukarı döndüreceklerdir. Bankaların riski ise yurt dışından yüklü doviz gelmesi olur. Yurt dışı işi kısa sürede olmaz. Önce orada reklamı yapılmalı.

Kurumsala kapalı olması, USD nin fazla düşmesini engeller ama bankalar ve ortağı siyonist medya yine USD yi oyuncak yaparlar. Bu sefer tayyibin yeni bir şey daha yumurtlaması gerekir.
    @NeAcaipDunya

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    İmamın hikayelerini yazmayalım twitte. Sıkıntı oluyor öyle şeyler.

Son derece uslu yazacağım. Kısa yazılar ve süper espirilerimden koymaya çalışacağım. Biraz gırgır olsun, biraz ekonomi olsun filan.
    @NeAcaipDunya

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Arada herkes bişeyler tutturabiliyor.
    BENCE 10 tahminden 7 tane filan tutturan olursa o başarı olur.
    Bende mecburiyetten twittere az önce üye oldum. Yazı okumama izin vermiyordu. @NeAcaipDunya oldum.

Harun'un sayfaya baktım, bilememiş stop yapmış.
    Zaten bu tür habere dayalı hareketleri kimse bilemez. Tutmuşsa şansadır.
    Bu hareketide ancak tayyip le bilal bilebilirdi. bilal malı götürmüştür.
    abi,benim hesap @Erkannarin3 benim takip ettiklerimden çogu hisse netten

digerleri de borsacı istersen begendiklerini ekle takip et

öglen 14 te açıklama yapılacagı zaman benim vakıf yükselir dedim

bir al sat yaptım şanslı günümde altan almayı başardım

zararda olsam da kazanmayı hatırlamak güzeldi

iyi geceler

Sayfa 692/853 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız