Sayfa 693/1019 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by radm77 Yazıyı Oku
    çbs boya; çbs oto boyayı ve printaşı devralmak sureti ile birleşme olacak. arkadaşlar arsa otoboyanındı. sanırım marka bilinirliği en iyi olan çbs boya olduğu için birleşme bu şekilde düşünülmüş olabilir. umarım kısa sürede işlemleri tamamlayıp borsaya kote olmak için gerekenleri yaparlar sevinmek için çok erken
    Açıklamayla ilgili link verebilir misiniz? Bulamadım yayınlanan haberi.
    İnş. olumlu olur.
    Hep birlikte seviniriz yıllar sonra, muhteşem olur.

2. 2 onur 2 konuya en hakim sensin bana göre senin yorumun ne olur..

3.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Sayın 2onur2 kardeş,gelişmeler henüz kıvılcım gibi olsada geleceğe dair aydınlığın habercisi gibi ama kafama takılan şu;neden birleşme Cbs oto boya bünyesinde oluyorda Cbs printaş oto boyaları bünyesinde değil doğrusu biraz sevincim kursağımda kaldı gibi...Hayırlısı İnşha Allah..Slmlar..
    Bende printaşta birleşirler diye düşündüm yazıya dikkat edince boyada birleşiyorlar bizim için değişen olmaz pay dağılımında en çok hisse printaşta olur oto boyada printaşın payı %99 gelecek çbs boyada printaşın payı %40 veya50 olabilir kendi payının üzerine oto boya ve çbs boyadan bedelsiz paylar gelecek

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 konuya en hakim sensin bana göre senin yorumun ne olur..
    Bağımsız denetim ve izahnamenin açıklanması daha iyi bir düşünce imkanı sağlar halka açık iki şirket olarak hakim ortakların ne düşündüğünü bende merak ediyorum bütün şirketleri tek çatı altındamı borsaya kote edecekler yoksa ayrı ayrımı birleşmedeki mantık tek çatı altında borsaya girecekler gibi duruyor. Hakim ortak konumunda olan printaş yönetimi başka bir hesap yapıyor gibi duruyor gurup şirketlerini birleştirip başka şirketlerini borsaya kote etmek olabilirmi gyo düşüncesi bizde olduğu gibi onlardada olabilirmi nipponla sunla olan bağları ne derecede birlikte halka arz çalışmaları varmıdır borsaya kote olan yurt dışı iştirakleri düşünüyorumda son zamanlarda artışlar oldu yakın zamanda bir çok bilgi eksiğimiz sorularımız cevap bulur diye düşünüyorum bu sürecin iyi yerlere geleceğine inanıyorum

5. bağımsız denetim ve izahname bence hazır bekliyordur. umarım bir an önce spk dan onay gelir .

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bağımsız denetim ve izahname bence hazır bekliyordur. umarım bir an önce spk dan onay gelir .
    Bende öyle düşünüyorum taslak izahname üzerinde çalışıyorlardır son rütüşlar yapılıyordur.

7.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Açıklamayla ilgili link verebilir misiniz? Bulamadım yayınlanan haberi.
    İnş. olumlu olur.
    Hep birlikte seviniriz yıllar sonra, muhteşem olur.
    https://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirk...masiDosya/3916

Sayfa 693/1019 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •