Sayfa 694/1000 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sevgili dostum
    Bilgilendirme icin tsklr

Ben de bir bilgi geceyim
    Tacirlerle gorustum
    Tacirler hesabi isbankasindan acilabiliyormus ama enaz 500k paraniz olmasi gerek dediler...ilgilenenlere duyrulur
    yani saklama iş bankasında mı oluyor anlayamadım tam konuyu
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

2.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    fonların izahnamelerinde ne yazıyorso o geçerlidir... OPB karşılaştırma ölçüdü emeklilik fonları endeksi , gpb de karşılaştırma ölçütü 1 aylık mevduat endeksi .... her fonu eğer var ise kendi izahnamesinde yazdığı karşıLatırma ölçütü ile değerlendirmek lazım... TCD değişken fon icabında % 80 hisse taşıyor diyelim eee gpg % 80 hisse taşıma esnekliğine sahip mi , yada kare portföy değişken döviz fonunu TCD ile nasıl mukayese edeceksiniz ikisi de değişken fon diye , olacak iş mi bu kuzum ? sunta ile midye kabuğunu neye göre mukayase edeceksiniz mesela ?
    güzel bir noktaya parmak basmışsınız üstadım. kâğıt üzerinde tcd de değişken fon gpg de. hiç ikisi de aynı olur mu? izahnamelere ayrıntılı bakıp fon sıtratejilerini anlamadan alım yapmamak lazım. o kadar takip ettiğimiz halde tam olarak çözemediğimizi de düşünecek olursak çok daha dikkatli olmamız lazım.

Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    yani saklama iş bankasında mı oluyor anlayamadım tam konuyu
    Hayir imzayi orada atip sozlesmeyi yapiyormussunuz oldugunuz sehirde tacirler yoksa. Istanbulda direk tacirlere gidebilirsiniz
    Para isbankasinda kalmiyor yani...
    Tacirlere aktariyorsunuz...
    Riiiiiisk???

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Onemli olan o degil ustadim
    Onemli olan hisseyogun fondan cikacak para
    Likittekini bir yere sokmayi dusunmeyin
    Simdi diyelim borsa bir anda eksi 3 yapti ve haberler iyi degil ve elimdekini cikmayi dusunuyorum...
    Elimde likit olani dusunmuyorum o saglamda
    Batani kurtarmak adina diyordum
    üstadım bu gün likit fonumu bozup fon değişiminde kullanırım ama ertesi gün hesaba geçince yerine koyarım. hepsiyle hisse fon, yine almam. önemli olan bir günde bir fondan başka fona geçmek. arada bir günlük ppf kaybım olsa da ertesi gün yerine koyarım olur biter

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Acc suan iyi gidiyor
    Kords toplamis 😉
    gitsin üstadım gitsin. dün aldıklarının hiç değilse birazını geri versin veda ederken. hatta tümünü, hatta sürpriz yapıp biraz daha üzerine hediyeler vererek beni yolcu etsin. sizlere de bütün kalbimle diliyorum, bendebn çok daha fazla kazandırsın. formdaki herkes benden fazla kazansın, ben herkesten daha az kazanayım razıyım. bol kazançlar dileğiyle

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sevgili dostum
    Bilgilendirme icin tsklr

Ben de bir bilgi geceyim
    Tacirlerle gorustum
    Tacirler hesabi isbankasindan acilabiliyormus ama enaz 500k paraniz olmasi gerek dediler...ilgilenenlere duyrulur
    Üstadım Tacirler Portföy ile görüşmüşsünüzdür büyük bir ihtimalle. Tacirler Yatırımda 500K limit yok bildiğim kadarıyla. Tacirler Yatırım ve Tacirler Portföy iki ayrı kurumdur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    gitsin üstadım gitsin. dün aldıklarının hiç değilse birazını geri versin veda ederken. hatta tümünü, hatta sürpriz yapıp biraz daha üzerine hediyeler vererek beni yolcu etsin. sizlere de bütün kalbimle diliyorum, bendebn çok daha fazla kazandırsın. formdaki herkes benden fazla kazansın, ben herkesten daha az kazanayım razıyım. bol kazançlar dileğiyle
    +111. Arabanın plakasını da degistiricegim.IMG_20191211_142511.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Üstadım Tacirler Portföy ile görüşmüşsünüzdür büyük bir ihtimalle. Tacirler Yatırımda 500K limit yok bildiğim kadarıyla. Tacirler Yatırım ve Tacirler Portföy iki ayrı kurumdur.
    Yatirimla gorustum
    Tereddut eden arayip teyit edebilir
    Belkide ben yanlis anlamisimdir

Sayfa 694/1000 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •