Sayfa 694/913 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. perşembenin gelişi çarşambadan belliymiş. Bu kaçınılmaz bir karardı. spk iki yıl önceden ikaz etmişti, sermaye kaybın var diye. Bu kararı almasalardı 2020 ilk baharında yakın izleme pazarına gidecekti. Cemaşta Rıza elini boşaltmıştı, hem İeyho paylarını aldı, khemde kendileri ellerindekini sattı.
    bazı sitelerde spk izin vermez diyorlar,inanmayın spk izin verir.Spk kendi ikaz yaptı, sermayeni düzelt diye. ayrıca bedelli sermaye artırım şirketin mali yapısını güçlendirir. rüçhan hakkı da tanıyor, yani bedelli sermaye artırımına girilir, Süreç sona erdikten sonra cemaşı güzel günler bekliyor olacak. hayırlı olsun.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Büyük patronumuz %200 den aşağı bedelli yapmazdı.
    Bu sefer lütfetmiş %100 bedelliyi yeterli görmüş.
    2010 yılında 23 milyon tl olan sermaye sadece bedelli sermayeler ile 20 kat artmış hala şirket adam akıllı toparlayamamış.

Rıza bey belli ki bu işi yapamıyorsunuz bırakın gidin. Sürekli ah almayın. Aldığınız ahlar ile ky 'dan kaptığınız paralar yanınıza kar kalmaz. Ytd
    %200 yapamazdı, mevcut sermaye tavanı 500 milyondu. Bu oranı geçmek için önce sermaye tavanını artırması gerekirdi. süreç uzardı.ytd

3. muhtemelen süreç içersinde kagıt 0.9X rakamlara inecek. 1 tl den bedelliye gidecek diyor. en az % 10 kar marjı olmalıki müsteri çekebilsin. bu yüzden 0.90 rakamlar olma ihtimali yüksek. 2020 cemaş için iyi olur, en azından ne olacagı belli oldu. ieyho da sıkıntı büyük. % 62 sermaye kaybı var, iki kez ikaz aldı.ytd

Ben bu hissenin teknigi iyi diye girdim ama sanirim bu bedelli karari iyi bir gelisme degil. Hisseyi hic tanimiyorum

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. nibas ta bedelli yapınca hisse önce biraz düşmüştü ama sonradan nibas rekor ustune rekor kırdı 17 leri gordu... Bu bedelli cemasın sermaye sıkıntısını çözer, Cemasa yarar..

Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    nibas ta bedelli yapınca hisse önce biraz düşmüştü ama sonradan nibas rekor ustune rekor kırdı 17 leri gordu... Bu bedelli cemasın sermaye sıkıntısını çözer, Cemasa yarar..
    Acikcasi teknik olarak baktigimda 50 gunluk ortalama 200 gunlugu gecmek uzere ve buna golden cross diyoruz.

Dedigim gibi hisse hakkinda hicbir sey bilmiyorum. Umarim olumlu yansir. Her bedelli kotu olacak diye bir sey yok

7. Üstad bende sizin gibi teknik olarak çok beğendiğim için aldım. Daha önce alyag da da teknikle avlanmıştım. Ondan sonra hisse alırken patronun karakterine de bakmaya başladım. 6 ay zaman geçti hemen unuttum kendime verdiğim sözü Bir başka üç kağıtçı patrona yakalandım

Bedelli hektaş gibi sürekli büyüyen şirketler de olunca tabiki olumlu katkı yapıyor. Ama söz konusu şirket ışıklar grubu, ihlas grubu, çevikler grubu şirketi ise insan bir an önce kaçası geliyor.

İnşaallah beni utandırır da ters yapar ama pek ümidim yok bu ky düşmanı patron hissesinden(

Bunlar tamamen şahsi düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Acikcasi teknik olarak baktigimda 50 gunluk ortalama 200 gunlugu gecmek uzere ve buna golden cross diyoruz.

Dedigim gibi hisse hakkinda hicbir sey bilmiyorum. Umarim olumlu yansir. Her bedelli kotu olacak diye bir sey yok

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Üstad bende sizin gibi teknik olarak çok beğendiğim için aldım. Daha önce alyag da da teknikle avlanmıştım. Ondan sonra hisse alırken patronun karakterine de bakmaya başladım. 6 ay zaman geçti hemen unuttum kendime verdiğim sözü Bir başka üç kağıtçı patrona yakalandım

Bedelli hektaş gibi sürekli büyüyen şirketler de olunca tabiki olumlu katkı yapıyor. Ama söz konusu şirket ışıklar grubu, ihlas grubu, çevikler grubu şirketi ise insan bir an önce kaçası geliyor.

İnşaallah beni utandırır da ters yapar ama pek ümidim yok bu ky düşmanı patron hissesinden(

Bunlar tamamen şahsi düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yarin ola hayrola ne diyelim. Kismet.

Sayfa 694/913 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •