Sayfa 696/1000 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Benim elimde dolar olmadığını nereden biliyorsunuz. Ayrıca aklı başında ve tüm yatırımını tek enstrümana yapmamış bir kişinin dolar maaş almıyorsa doların düşüsüne üzüleceğini sanmıyorum.

Öngörülerinize rağmen testle kalıyorsanız yanlış öngörü yapmışsınız demektir moralinizi bozmayın. Nereye ne yazılacağı ile ilgili konuyu devam ettirmeyelim lütfen, gözünüze ne görünüyor hiçte merak ettiğim birşey değil. Bol kazançlar.
    Çok şey yazarım ama uzatmayayım, bana göre yanlış başlıktasınız! Nokta.

2.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Benim elimde dolar olmadığını nereden biliyorsunuz. Ayrıca aklı başında ve tüm yatırımını tek enstrümana yapmamış bir kişinin dolar maaş almıyorsa doların düşüsüne üzüleceğini sanmıyorum.

Öngörülerinize rağmen testle kalıyorsanız yanlış öngörü yapmışsınız demektir moralinizi bozmayın. Nereye ne yazılacağı ile ilgili konuyu devam ettirmeyelim lütfen, gözünüze ne görünüyor hiçte merak ettiğim birşey değil. Bol kazançlar.
    Hocam beni kastederek yazmış iseniz bu yorumu cevap vereyim. Bahse konu elinde dolar olan sen ben yada ky değil.. yurt dışına çıkarılan mahkemelere konu olmuş büyük dolar yatırımcıları.. Tabi ki bende doların düşmesini dört gözle bekleyenlerdenim çün ki dolar ile maaş almıyorum.

Arkadaşlar temenni başka gerçekler başka.Misal şeker hastalığına gidiyorsun,şişmanlamışsın,doktor gizli şeker var sizde demiş.Ya şu şeker hastalığı olmasa ne güzel olurdu,ah şeker hastası olmasam keşke falan mı denir,sıkı rejime girip,kilo verilir, spora falan mı başlanır.Bizde yok ovp yok yep yok enflasyonla mücadele,yok bronson hep çevre yollara sapıyoruz hedefe giden yolda ilerlemiyoruz.Bu dolar borcumuz varken fed de habire faiz artırırken dolar düşemez.Önce bunu kabullenelim.Yoksa dolar düşse şöyle olur falan boş işler bence,düşmez,düşemez.

4. Yok hocam size hitaben yazmadım alıntı yapmadığım için karışıklık oldu zaten yazdığım kişiye ulaştı.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    dolar 5 70 olacakmış olabilir bir zamanlarda 1 tl olacaktı. ben grafiklere bakarım ve öylede yaptım 12 ocak ta 3 77 dolar aldım bakan mehmet şimşekte fırtına geliyor deyip beni teyit etti, şimdi yine grafiklerimi çizittiriyorum 2001 ve 2008 aklıma geliyor şimdi 2 liradan 7 liraya çıkmışsa gözünüde 10 a filan dikmişse 5 70 düşmesi normal değilmi. para piyasalarında öyle düzetlmeler yapmayan enstürüman varmı, bu arada biraz zamansızda olsa büyük ölçüde altına yöneldim,

6.  Alıntı Originally Posted by kayadr Yazıyı Oku
    elinde dolar olan çoğunluk kim ? bunlar doların düşmesini ister mi sizce ?
    Elinde halen TL kaldıysa ve TL'den ağzı yanıp full dolara geçmek niyetindeyse, doların düşmesini isteyebilir elbette

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    dolar 5 70 olacakmış olabilir bir zamanlarda 1 tl olacaktı. ben grafiklere bakarım ve öylede yaptım 12 ocak ta 3 77 dolar aldım bakan mehmet şimşekte fırtına geliyor deyip beni teyit etti, şimdi yine grafiklerimi çizittiriyorum 2001 ve 2008 aklıma geliyor şimdi 2 liradan 7 liraya çıkmışsa gözünüde 10 a filan dikmişse 5 70 düşmesi normal değilmi. para piyasalarında öyle düzetlmeler yapmayan enstürüman varmı, bu arada biraz zamansızda olsa büyük ölçüde altına yöneldim,
    Çok normal bir durum dediğiniz gibi zaten sürekli yükselen bir enstrüman olsa herkes gider onu alır. Yükselecek, düşecek önemli olan uzun trend ama en azından kısa vadeli bir nefes aldırır diye temenni ediyorum zira psikolojiler çok bozuk. Bu süreç illaki bitecek yine yükseliş olacaktır.

Sayfa 696/1000 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •