Sayfa 696/891 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mbeyaz Yazıyı Oku
    IHYAY Bağlı* ortaklığımız İhlas Haber* Ajansı A.Ş. halka açılma* çalışmaları çerçevesinde* hazırlanan izahnamenin onayı için bugün * * *(22.06.2021) Sermaye Piyasası Kurulu'na ve Borsa İstanbul'a*başvuruda*bulunmuştur.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İhlas Yayın Holding, İhlas Gazete, İhlas Haber Ajansı hepsi aynı işi yapıyor ama böl, parçala, ufala ayrı ayrı halka arz et, cukkaları cebe at.
    Bu kadar bedelli, bu kadar halka arz. Sonuç?
    Ye babam ye. Mücoyu doyurmaya çalış, zararlarını bir nebze olsun telafi et.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Nekadar guzel,
    İstiklal marşımız
    ...
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım.
    Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım,
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
    Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
    Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
    “Medeniyet†dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın,
    Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
    Doğacaktır sana vadettiği günler Hakk'ın,
    Kim bilir, belki yarın belki yarından da yakın.

...

3. Sermaye artırımından elde edilen fonun 145,5 milyon TL’sinin finansal borç kapatmada, 129,0 milyon TL’sinin şirkete yapılan yatırımlarda, 32 milyon TL’sinin yeni projelere yatırımlarda, 58 milyon TL’sinin finansman niteliğindeki işlemlerde, 8,5 milyon TL’sinin ise faaliyete ilişkin ödemelerde kullanıldığı açıklandı.

SORU geriye kalan para nerde !!! birde İHA yı arz edecen

4. Bu rakamlar sermaye artırımından gelen parayı tamamlamıyor.Buda un işinin halen sonuçlanmadığını gösteriyor.Veya gösterilmek isteniyor.Yeni halka arzın başarılı bir şekilde tamamlanması için,vede iyi talep gelmesi için daha güzel şeylere ihtiyacımız var...

5. Ben Cumhurbaşkanı olsam bu güne kadar yada 2001 yılından sonra hileli içi boşaltılıp kapanan şaibeli haksız yere şirket yöneticileri tarafında iflas ettirilen şirketleri ve patronlarını bir güzel incelemeye alırım,araştırmaya tabi tutarım görevlendireceğim yetkili,bu konularda donanımlı, ahlaklı,dürüst,gözü kara,adil,adaletli müfettişlerce küçük yatırımcı, gariban,helal parasını zalim,soyguncu,hırsız işadamlarına asla yedirmeyip ümüklerini sıkıp vatandaşlarımın alın terlerleri olan alır iade ederim böylece zalimlerin yaptıklarıda yanlarına asla kalmaz bir dahada cesaret edemezler .. Tarih seni yazarsa yürekli,cesur,adil,adaletli,hakkaniyetli,babayiğit ,merhametli ve Allah'ın adaletini uygulayıp dağıttığın için böyle yazsın derim..Malesef bu gün patron olacak ahlaksız soyguncuların yaptığı vurgunlar,soygunlar görmezlikten geliniyor bilakis dahada şımartılıyorlar Devletin tüm kredi musluklarını onlara bahşediyorlar asla hayır nereye ne için harcıyorsun demiyorlar mazlumlardan aldıklarını zenginlerle paylaşıp beraber yiyorlar..Alın size Mücahit Ören'nin İhlas grubu ,Yıldırım Demirören'nin tüm şirketlerini barındıran Demirören grubu,ışıklar grubu,Çavuşoğulları ÇBS grubu,Mehmet ve Faik Ulutaş'ın MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş',Yine hırsız dolandırıcı Latif ÜNAL ve Babası Yaşar ÜNAL'ın UNTAR - Ünal Tarım Ürünleri (Kurutulmuş ve yaş sebze meyve,konserve vb.Ürünler) şirketin içi boaltılmış spk tarafından sekiz milyon dolar paranın başka tarafa aktarıldığı tespit edilmiş dava açılmış ama sonuç yok olay kapatılmış) daha niceleri saymakla bitmez ama 20 yıldır iktidar da bulunan ve bu konularda asla olumlu çözüm üretecek hiçbir girişimi olmayan (zaten bu tip işadamlarını destekliyor) Sayın Cumhurbaşkanımız malesef bahsttiğim konulara hala bihaber..Sözde HZ.ÖMER (R.A) olunmuyor Üstadım özde tüm ruhunla benliğinle yaşamak gerek..Elbet ahir alemde tüm alemlerin Rabbi olan yüce Allah'ın huzuruna hep beraber çıkacağız ben vatandaş olarak güdülen koyun gibiyim mesuliyetim yok ama siz 90 milyondan mesul olup Allah'ın sınavına tabi olacaksınız..Allah şahsi sınavımda bağışladığı kullarından eylesin mazlum,gariban,suçsuz,günahsız,temiz kalpli,iyi niyetli,merhametli,yardımsever,zalimlerin zulmü altında ezilen ve tüysüz yetimlerinde inşha Allah...Amin.

6. Bunu cumhurbaşkanına yazmak lazım

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ama hic bişe olmaz zaten olsaydı şimdiye kadar olurdu
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bunu cumhurbaşkanına yazmak lazım

8. Buna şansım tutuyordu.Yoksa tesadüfmuydu.

Sayfa 696/891 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •