Onemli Gunler Banner
Sayfa 697/983 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Dikkat edin dohol ne zaman sert hareket yapsa bunu da birkaç kademe alıp sonra veriyorlar yine aynısı oldu.. Sabah alıcı durumdaki vakıf fırsatı görünce hemen yukardan verdi 3 kademe için.. Arkadaş senin kendi hikayen yok mu biraz fevri hareket etsene.. Tahtayı kim yönetiyorsa hala 2-3 kademenin peşinde koşuyor..

2. Tam karaktersiz bir tahtacı, işi gücü trade yapmak, buna zorlama bir karar gelmedikçe hayatta zıplatmaz kağıdı, borsada böyle kağıt çok..

Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Dikkat edin dohol ne zaman sert hareket yapsa bunu da birkaç kademe alıp sonra veriyorlar yine aynısı oldu.. Sabah alıcı durumdaki vakıf fırsatı görünce hemen yukardan verdi 3 kademe için.. Arkadaş senin kendi hikayen yok mu biraz fevri hareket etsene.. Tahtayı kim yönetiyorsa hala 2-3 kademenin peşinde koşuyor..
    Dohol%8 .bu kıprasmıyor
    Akıl,adama sermayedir.

4. bugün veya yarın spk bayram öncesi son bülteni çıkartır diyen var mı, böyle bir ihtimal var mı sayın ortaklar, kipadaki sürenin bugün ya da cumaya denk geldiğini fark ettim. Yani 3. aydan bir hafta önce. Süreçte uzman pek çok ortak var sitede. Sizin yorumunuz nedir artık karar öncesi son danslar gibi. YTD

Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku
    Dohol%8 .bu kıprasmıyor
    beni mi duydunuz?
    Akıl,adama sermayedir.

6. HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Su an bültenden ziyade dohol hareketine katılıyor , fırsattan istifadede vakıf artı +500 den -750 e geçti 2 gündür topladıklarını bi güzel okuttu.. iyi kar etti kademeden.. Yanı tahtayı al verle kontrol eden aracı kurum su an gitmesine izin vermiyor çok net bir şekilde.. Donupte alırsa ozmn is değişir.. Neyse yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik beklicez filmin sonunu yapacak bisi yok..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bizi bir gün olsun şaşırtta kır şu zincirlerini, 1.46 ve 1.51 destekleri hikaye olsun.

8. VAKIF YAT. sert satışları tahtayı dağıttı. 1.46 kademesini göstermişlerdi ama bir anda yağmur gibi satışları geldi. Umarım gün içinde tekrar yerine koymaya çalışır. Çünkü seans başında alıcı taraftaydı.

SPK nın kendi sitesi üzerinden, CİNER, BİMER üzerinden sikayet emailleri göndermeye başladım. Sürecin, haksız çağrı muafiyeti başvurusu ile uzatıldığını ve küçük yatırımcının mağdur edildiğini belirttim. Sizlerde şikayet emailleri gönderebilirsiniz. Sesimizi duyurmak işe yarayabilir.

Syg.

Sayfa 697/983 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •