Onemli Gunler Banner
Sayfa 697/1230 İlkİlk ... 1975976476876956966976986997077477971197 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Orta vadeli sistemim 119 binde sat vermişti..hala satta...bu sat devam ettikçe portföy %100 koruma altında olur(x30 endeks short hedge)...bunun dışında kusa vade satta olduğu İçin ilave shortlarım da vardı...onları dün kapattım...bugün yarın tepki cılız kalırsa tekrar açarım..hatta sabah az bir şey açtım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Düzledik 50 ye

YTD
    Güzel...bugün sert tepki hareketleri görüyorum pegi de...şu virüs konusu biraz yatışsa zaten 50 altı fiyatlar tarih olacak...hesaplarıma göre haftaya yeni enfekte hasta sayısı Çin dışında da peak yapıp geri dönecek...Çin de zaten yeni vaka çok çok azaldı...Güney Kore de de tepe yapıldı.

Önemli not: pozisyon alıyorum, ama korumam da var...sonuçta işler beklediğinden kötü gidip endeksimiz 100 bin altına kalıcı bir şekilde inebilir...böyle olursa da dünyanın sonu olmaz...bu nedenle şuranın buranın altı yok diye aşırı riskli pozisyonlara girmemek lazım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Beni bir sen anladın, sen de yanlış anladın

Şaka bir yana, bu tür dönemlerde portföyü koruma altına almak...hem portföyü kurtarıyor, hem de psikoloji sağlam kaldığı İçin panikle hareket etmiyorsun...oluşan fırsatları değerlendirebiliyorsun.

Mesela, panik ortamında oluşan fiyatlardan konfurt, şişe, kordsa portföye giriş yaptı ( konfurt ilk defa girdi...diğer ikisi bir dönem girmiş ve iyi bir karla kapanmıştı).

Bunların dışında mevcut hisselerde de ek alım yaptım...dün portföydeki hisse oranını %10 arttırarak, portföy büyüklüğü olarak en yüksek seviyeye ulaştım...finansmanı hedge pozisyon ile gelen para sağladığı İçin güzel bir alış veriş oldu

Ana stratejimizi akıldan çıkarmıyoruz(sene başı makro beklentiler)...105-125 bin bant alanı dışında, 105 bin altına inişler alım fırsatıdır...100 bin altında haftalık kapanış beklemiyorum zaten.
    Hocam merhaba. Hisse portföyünüzü canlı paylaştığınız bir sayfa ya da platform bulunuyor mu acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Tekstil basi ceker. Sektor icinden bildiriyorum.
    Bazı alt sektörlerde Türkiye'nin örgü makine kapasitesi , çin ve etrafındaki ülkelerin 20/1 kadardır . Dolayısıyla dönen siparislerin ancak bir kısmı karşılanır .

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Selamlar ,

Yeni konjonktürden bağımsız son çeyrek ve yıllık bilancolarina göre beğendiğim temettü hisseleri şöyledir :

Toaso
    Aygaz
    İsmen
    Algyo
    Anhyt
    Ansgr

Piyasa fiyatları uygunluklarina göre bir şey söylemem mümkün degil.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. hocam hektaş güzel duruyor bunun yanında logo, soda, işyat , aksa Qnbfinans hakkında ne düşünüyorsunuz?

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    hocam hektaş güzel duruyor bunun yanında logo, soda, işyat , aksa Qnbfinans hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Bu Sıralamada Qnbf yi görünce gora’daki ateş su toprak tahta repliği aklıma geldi :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bakan bizde Corona vakasının olması yüksek ihtimal dediğinde tepeden 7000 e yakın düştük. Sizce vaka çıkarsa durum nice olur?

Sayfa 697/1230 İlkİlk ... 1975976476876956966976986997077477971197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •