Sayfa 697/996 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB: Bankanın net uluslararası rezervleri geçen hafta 13.766 milyar dolara yükseldi. 29 Ocak haftası itibarıyla TCMB'nin net uluslararası rezervi 101.49 milyar TL oldu.(Önceki 82.147 mlr TL)
    Turkish gaymeylen uluslarası rezerv ne oluyor yahu, damat 120 milyar dolar gaymeyi bitirdi desenize şuna.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Xiaomi , İstanbul’un Avcılar ilçesinde telefon üretimine başlayacağını ve yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı. Milletimize hayırlı olsun.

https://twitter.com/UretimYerli/stat...82641817587713

Ne zaman bu markayı görsem, rezil olduğum an aklıma gelir, Xiaomi Redmi One 5 miydi Note 5 miydi neydi, çok popüler, sormaya gittik telefoncuya. Tabi markanın telaffuzunu bilmiyorum, İksami, dedim yok, Ksaomi dedim yok, bön bön bakıyor, haa Şaomi dedi..karizma reset

Şaomi ney lan..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

Ne zaman bu markayı görsem, rezil olduğum an aklıma gelir, Xiaomi Redmi One 5 miydi Note 5 miydi neydi, çok popüler, sormaya gittik telefoncuya. Tabi markanın telaffuzunu bilmiyorum, İksami, dedim yok, Ksaomi dedim yok, bön bön bakıyor, haa Şaomi dedi..karizma reset

Şaomi ney lan..
    Karizmayı şeyomi etmemek için önce netten telaffuzunu öğreneceniz, ben almadım ama öğrenipte öyle gittim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Reyisim, bunlarda nikahsız yaşıyorlarmış, ihbarda bulunuyorum.
    Inşallah ihbarımız dikkate alınır, ne öyle birlikte yaşamak filan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Turkish gaymeylen uluslarası rezerv ne oluyor yahu, damat 120 milyar dolar gaymeyi bitirdi desenize şuna.
    Sayın damat bakan , çok mükemmel PowerPoint sunum tablosu seçerdi hatta konunun uzmanı olduğunu düşünüyorum , Microsoft ta PowerPoint geliştirme konusunda son derece faydalı fikirler sunabilir bence, hatta bir sunumundan sonra sayın Güler Sabancı , sunumu çok beğendiğini ifade buyurmuslardi. Tahminimce slaytlarin yandan kayarak gelmesi sayın Güler Sabanciyi etkileyen önemli bir unsur olmuştur diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Karizmayı şeyomi etmemek için önce netten telaffuzunu öğreneceniz, ben almadım ama öğrenipte öyle gittim.
    Yaw hangi birini öğreneceksiniz, artık öğrenecek yerlerim ağrıyor. Ufaklık dalga geçiyor, baba stradivarius desene diyor, diyorum yarılıyor. Bir gün de baba GAP neyin kısaltması dedi, dedim Güneydoğu Anadolu Projesi, baraj, Demirel..markaymış

7. Merkezin faiz arttırmasına gerek kalmadı dolar tepetaklak zaten, bir tokatta mb vurmaz bu ay acır heralde.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sayın damat bakan , çok mükemmel PowerPoint sunum tablosu seçerdi hatta konunun uzmanı olduğunu düşünüyorum , Microsoft ta PowerPoint geliştirme konusunda son derece faydalı fikirler sunabilir bence, hatta bir sunumundan sonra sayın Güler Sabancı , sunumu çok beğendiğini ifade buyurmuslardi. Tahminimce slaytlarin yandan kayarak gelmesi sayın Güler Sabanciyi etkileyen önemli bir unsur olmuştur diye düşünüyorum.
    O gün konuşma başladığında dolar 6.08 di, konuşma biterken 6.28'i gördü. Allahım hiç bitmesin yansılar dedim ama, kitap özeti herhalde bitti.

Damadı isteriz, geri gelsin..

Sayfa 697/996 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •