Sayfa 698/891 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Mücahit Ören ve onu koruyup kollayanlar bu güzelim ülkenin vatandaşlarına kötülük ve hainlik yapmaktadır..Eğer bir vatandaş olaki yanılıp bilmeden istemeden suç işleyip yargılanıyorsa sonu hapis hayatı ise peki neden ülkeyi yönetirken hertürlü hainliği, kötülüğü,hısızlığı,dolandırıcılığı ,hileli ve şaibeli işleri görmezden gelip bilakis bahsettiğim suçları işleyenleri göklere çıkarıp övgüler yağdırıp dahada azdırıcı teşvik edici şımartıcı neredeyse tezahüratta bulunan afferin deyip poposunu ve ensesini seni nomıssız iyi iş becerdin deyip sonrada sonrada şaplak atanlar neden yargılanmıyor onların ne ayrıcalıkları var (tüm parlementodan bahsediyorum) onlarda dokunulmaz olmayıp yargılanmadığı sürece %60 gariban vatandaşlara refah içinde yaşamak ve nefes almak hep haram olacaktır..Demirören Grubu,Mücahit Ören Grubu,Işıklar Grubu,Çbs + Printaş boya ve Çavuşoğlu kardeşler Grubu vb.şirketler grupları bu adamlar yargılanmadığı mallarına el konulmadığı sürece kimse bizi kandıramayacaktır biz taraf yandaş değiliz diye malesef güzel ülkemizi bitirdiler her yönden..18 yıldır Ak partiye verdiğim oylar(Rey) haram zehir zıkkım olsun asla zahi olmasın çünkü şaibeli batırılan şirketlerde batırılan param 500 bin dolar bu günün parasına göre ayrıca bendn rüşvet isteyen Devlet bankası müşteri temsilcisini banka genel müdürüne kamuya basına halka kapalı bir şekilde yazılı olarak şikayet edip ''sahtekarlık'' yapıyor dediğim için bu kelime yüzünden hapis cezası aldım neymiş efendim devlet memuruna sahtekar diyemezmişim savcı efendi öyle diyor hiddetle beni resmen tehdit ediyor..Buyrun buradan yakın peki ne deyelim rüşvet isteyen ahlaksız hırsız dolandırıcıya hani rüşvet alanda verende suçludur diyordunuz..Allah sonumuzu hayr eylesin..Amin..

2. Mu Co it geri alım kararı çıkardı ,sebebi de millete mal bosaltmakti, ülkede yatırımcıya sahip çıkan yokki, geri alımı yapar ancak 3 yıl süresi var kanunen, yani milleti kandırma için yapılmış birşey bu.

3. Karamanın koyunu, müco it'in ise yıllardır yatırımcısına yaptığı oyunu meşhurdur ve bitmez. Akılları ve öğrendikleri iş ahlakı ancak bu işte. Ne iflas edip defolup gidiyorlar, ne de abat ediyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Sevgili spek, aydinliklarin gucu adina diyip kaldir herkes gorsun

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili spek, aydinliklarin gucu adina diyip kaldir herkes gorsun
    https://youtu.be/7mUkePZ98Sg
    Kurtar bizi paladan

6. İhlas söke una teklif verdik dedi sermaye artırımını başarıyla biterdi.görüşmelerimiz devam ediyor diyerek kalan lotları taşıyıcılara itinayla yükledi.söke un ingilizlere satıldı.yeni zamanlarda yeni hikayelerde buluşmak ümidiyle..

7. Muhteşem 4 temmuz bağimsızlık günü tebrik ediliyor usd patronu olanların.Tapınılan nedir acaba. Kurtarıcı vatandaşlık ödenmeyen krediler borçlar zarar yazan bilançoları kurtarmak için bedelli serbestliği hiç bitmiyor, yine de dünya da ağalıkları büyüyor. Bırakın yapsınlar bırakın geçsinler, hangi yuzyılda biri gelecekde tüm adaletsizleri kanalizasyona atacak..

8.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bu hafta iha da onay geleceğini tahmin ediyorum. Hayırlısı bakalım...
    Güzel kardeşim,beklentilerimiz,dileklerimiz , temennilerimiz ve heveslerimiz süzme mücovid19 yüzünden her fırsatta kursağımızda kalmıyormu nasıl umutlanalımki çünkü bahsi geçen zalım hep sağ gösterip sol vurmuştur..Allah'ın tokatı ,şamarı onu ve koruyanları yerle bir edene kadar biz çile çekmeye devam ederiz gibi düşünüyorum çünkü mevcut düzende başka hakkaniyetli adalet kapısı yokki..Dediğiniz gibi hakkımızda hayırlısı olsun....

Sayfa 698/891 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •