Sayfa 7/363 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2903 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam garantinin yuzde 9.95 hissesi satildi.tamami degilki.alan adam yuzdw 49 sahip.hala ferit sahankte degilmi yuzde 51.haberlerde oyle.benmi yanlis biliyorum...

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app
    %51 DolAşımda yani onda ,bunda,şunda belkide bir aracı kurumda toplu şahenk te bilemeyiz.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Garanti dusecek demiyorum.bizim kagitla simdilim ilgisi yok galiba diyorum.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app
    %10 nasıl ilgi kuramazsın anlamıyorum.Galiba ne demek Ya galiba , yarın anlarız sende bende tamam . İyi geceler

3. bende bilmiyorum.haklı olabilirsin.sözüm yok.mantık kuruyorum.yani bizim garfanın yuzde kacı ispanyollara gececek o zaman.

4. Sadece şunu söyleyebilirim 2014 de ki bbva satın almadından önce yani söylenti ile garfa 1,90 lardan 2,60 a çıkmış. Tabi bu yarın fırlayacak demek değil. Ama şirket tamamen yabancı olunca durum değişir. Olumlu etkilemesi gerekir. Burası BIST gerçi hiç belli olmaz. Garan ucuza gitti diye düşerse bu da peşine geri gelebilir mi gelir. Ana uzun vade düşününce garfa için pozitif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ozgurgg Yazıyı Oku
    Sadece şunu söyleyebilirim 2014 de ki bbva satın almadından önce yani söylenti ile garfa 1,90 lardan 2,60 a çıkmış. Tabi bu yarın fırlayacak demek değil. Ama şirket tamamen yabancı olunca durum değişir. Olumlu etkilemesi gerekir. Burası BIST gerçi hiç belli olmaz. Garan ucuza gitti diye düşerse bu da peşine geri gelebilir mi gelir. Ana uzun vade düşününce garfa için pozitif.

tesekkürler bilginiz için.iyi geceler

6. Her zamanki sert hareketler sonrası sıkıcı ve uzun suren geri çekılmelerındedir.

7. Ama dediğim gibi hiç belli olmaz. Yaşayıp görcez.

8. Adı üstünde faktoring,yani kaynak İspanya dan , yurt içi ve yurtdışı alacaklar .... çok karlı olacak. BBVA Yeni iş planlarını programlarını yeniden düzenleyecektir.

Sayfa 7/363 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •