Sayfa 7/54 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 432 madde; 49 - 56 arası.

Konu: RUBNS Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    finansal yapısını beğendim..
    Böyle Bist 30 firması yok. Umarım patronu da iyidir.

2. ortak satışı olmadan sadece sermaye artırımı ile halka arz yapan patron dürüsttür

müsterih olunuz
     Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Böyle Bist 30 firması yok. Umarım patronu da iyidir.

3. Biri vardı, çoktan
    İzi kaldı kalpte
    Camımın damlasında
    Duruyormuş orda
    Sanki bir düşmancasına

4. orta vali portföyümde yerini aldı

saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by ucanbocuk Yazıyı Oku
    kimsede rubenis yok sanırım forum boş. en sevdiğim ))
    Bende var rubenis şemsiye 27 yıldır hemde sapasağlam
    400 lotda hissesi var

6. Minikyatırımcı ve Emilio santos'a selam olsun

O zaman başlayalım

Bir tane kafamda soru işareti bırakan noktası var diğer özellikle fazlasıyla cezbedici

O soru işareti bırakan nokta ise :aile şirketi olması ve yönetim kurulunun genç ve tecrübesiz oluşu (osman ipek hariç)

Kurumsallık konusunu nasıl sağlayacaklar merak ?
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Minikyatırımcı ve Emilio santos'a selam olsun

O zaman başlayalım

Bir tane kafamda soru işareti bırakan noktası var diğer özellikle fazlasıyla cezbedici

O soru işareti bırakan nokta ise :aile şirketi olması ve yönetim kurulunun genç ve tecrübesiz oluşu (osman ipek hariç)

Kurumsallık konusunu nasıl sağlayacaklar merak ?
    Şimdi de iyi yönlerine geçelim.

Bloombergte boyama kumaştan sonra Zara, H&M, louis vuitton gibi markaların kumaş tedarikçisilerine kumaşlarını satmak istiyorlar.

100% ihracatçı olmak istiyorlar.

Bloombergte dili sürçtü galiba aylık 5 milyon elektrik ödüyorum diye. 2022 ilk 3 aylıkta de 3 milyon ( elektrik+doğalgaz+ su ) gideri var . 500.000 demek istedi galiba.

GES ile bunu düşürmek istiyor. Elektrirğin 50%sini buradan karşılamak istiyorlar
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Şimdi de iyi yönlerine geçelim.

Bloombergte boyama kumaştan sonra Zara, H&M, louis vuitton gibi markaların kumaş tedarikçisilerine kumaşlarını satmak istiyorlar.

100% ihracatçı olmak istiyorlar.

Bloombergte dili sürçtü galiba aylık 5 milyon elektrik ödüyorum diye. 2022 ilk 3 aylıkta de 3 milyon ( elektrik+doğalgaz+ su ) gideri var . 500.000 demek istedi galiba.

GES ile bunu düşürmek istiyor. Elektriğin 50%sini buradan karşılamak istiyorlar
    Yüksek enflasyon dönemlerinde kasasında para tutmayan şirketleri severim. Kasasında parası yok bu iyi

Nakit akışı güzel bir kardeşimiz. 2022/06 bilançosuna bakmadım ama diğer dönemlere üstün körü şöyle bakınca stok hızı da ticari alacak hızı da güzel

Sayfa 7/54 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •