Sayfa 7/1003 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Ülke ekonomisi benim ekonomiden beter. Benim kredi skorun çok iyi. Kredi yada kredi kartı ödemesini tamamıyla zamanından önce yaparım. Lakin bu taksitli nakit avans ödemesi ardı ardına yığılmış durumda. Temmuzda maaşlara zam olmazsa sıkıntı başlayacak durum bizim için. Kışa kadar borcu aksatmadan ilave borç yapmadan azaltır yada bitirirsek mükemmel olacak bizim için. Ama en ufak aksilikte sallanır. Ülke ekonomisinin durumu benden beter.

2. Bu hafta ilaç yazdırmaya gittim. Arkadaşım acil uzman hekimi. Hastanenin arkada sigara içelim dedik bana sarma sigara ikram etti. Şu tütünden sarma kaçak gibi poşet içine konan. Uzman doktor kaçak sigara içiyorsa artık durumu hayal edin.

3. Konya çevresi için maaşlı çalışıp kredi kartı borcu afaki olmayan yok gibi. Çoğunun umudu yeni zam. Bence çok fazla zam da versen onların düzlüğe çıkması kolay değil.

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    İlginç işler dönüyor.
    Has, 110% sirk...
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Has, 110% sirk...
    Biz de o sirkte, habire kırbaç darbeleriyle yönlendirilen, terbiye edilen dilsiz garibanlarız, şırrrakkk...o tarafa gitme, şırraaak fazla da yanaşma....

Şırraaaakkk....bunu sana bi vurursam ne oluyo biliyon de mi, hatırlıyor mu dadını...

Dişleri sökülmüş aslanlar....pençesi sökülmüş ayılar...rengarenk boyanmış filler...

Kırbacı vuran var...kırbaçlık yapan var...sirkin 'sahabı' var....bi de seyirciler var, mısır patlağı çekirdek neyim yiyen...

Joker mevzusuna bakın hiç girmedim...bahsetmiş bile sayılmam...çünkü kırbacın dadını ben biliyom..

Hakan Kara iki grafik paylaşmış. İşte Ferrariye binenler, marul demeti gibi dansöz oynatanlar diye bağırmadık boşuna. Sermaye kazandı, halk kaybetti. Sonra her şey vatan için.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu hafta ilaç yazdırmaya gittim. Arkadaşım acil uzman hekimi. Hastanenin arkada sigara içelim dedik bana sarma sigara ikram etti. Şu tütünden sarma kaçak gibi poşet içine konan. Uzman doktor kaçak sigara içiyorsa artık durumu hayal edin.
    3-4 ay içtim abi bende. Çok ucuza geliyor, benim öksürüğü de kesti. Ama diş sarartıyor çok. Bıraktım döndüm yine pakete.

8. Hadi seçimi Kılıçtaroğluna kazandı bu seneyi çıkarmak için 2 trilyon ek bütçeye ihtiyaç var. Birde Kılıçtaroğlu nün vaadleri var onun için de bütçe gerekli. Meclisten geçmezse maaşları bile zor öder ki sene sonu tıkanır. Ama RTE kazanırsa AYM de %70-80 RTE nin ağırlığı olur artık. İş Bankası gibi hazineye (Şişecam gibi onlarca şirket) sahip bunları da birilerine yerli yada Arap kökenlilere satarız. RTE sonrasında da gelsen de Dünya'da bol ve ucuz para olmazsa Arjantin gibi sürünür dururuz

Sayfa 7/1003 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •