Sayfa 7/205 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    MAV50d (7.04) üzerine atarak tekrar yukselis kanalina girdi..iyi sinyal..asset satislarinin arkasinin gelecegini dusunuyorum..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bu calisti simdilik..momentum geldi..ytdegildir

2.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bu calisti simdilik..momentum geldi..ytdegildir

Tebrikler.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yükselişle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +7,41 ortalama tahmin ise +6,58 puan oldu.
    Foreks'in 27 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +10,29 puan olurken, en düşük beklenti ise -1,10 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 27 analistin 26'sı pozitif, 1'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 9,75 puan artışla 1559,28 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +7,41
    Ortalama : +6,58
    Maksimum : +10,29
    Minimum : -1,10
    Katılımcı: 27[(+)26(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(14/01/2021 - 09:17:22)

4. Bütün ortaklara bol kazanc olsun merak ettigim bi husus var arkadaşlar bu kümaş satışından gelecek para merde kullanılacak hic yatırımcı bölümünü arayıp soran oldumu

5.  Alıntı Originally Posted by Emo Yazıyı Oku
    Bütün ortaklara bol kazanc olsun merak ettigim bi husus var arkadaşlar bu kümaş satışından gelecek para merde kullanılacak hic yatırımcı bölümünü arayıp soran oldumu
    bizim aramamıza ne hacet şirketin çıkıp gelecek para şu şekilde kullanılacak vs diye açıklama yapması gerekir. adam bizleri ciddiye almadığı için açıklama yapmaya gerekte duymadı (paranın %80-90 ' ı borç ödemesine gidecek diye düşünüyorum)

bakıyorum başka girişim şirketlerine;

sürekli bi iştirak alımı
    iştirak satımı
    iştirak halka arzı vs.....

değişik bi cemaate denk geldik

6.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    bizim aramamıza ne hacet şirketin çıkıp gelecek para şu şekilde kullanılacak vs diye açıklama yapması gerekir. adam bizleri ciddiye almadığı için açıklama yapmaya gerekte duymadı (paranın %80-90 ' ı borç ödemesine gidecek diye düşünüyorum)

bakıyorum başka girişim şirketlerine;

sürekli bi iştirak alımı
    iştirak satımı
    iştirak halka arzı vs.....

değişik bi cemaate denk geldik
    diğerlerinin tüm yatırımlarını topla kümaş etmez abartmıyorum hepsi boş
    20-50 milyonluk firmaları alıp halka açıyorlar bu sebeple sürkülasyon yüksek
    pentayı halka açsan mesela 500 milyon dolar ciro yapıyor bu gözdenin 1 tek firması
    para hiç gelmeyecek gözdenin hesabına bile girmeyecek direk yıldıza geçecek oradanda ülkere borç ödenir

gözdenin alım devri bitti beğenmediğim makinatakım derby türkiye finans yatırımları vs iyisi kötüsü bitti bu saatten sonra almamalı
    yatırımlardan çıkıp borcu bitiirp tekrar yatırım döngüsüne perakendeyi bırakıp startup olmaya yönelip; sağlık-enerji-teknoloji ve gıdaya dönmeli gerçek girişim sermayesi olmalı getir değeri 800 milyon dolar olmuş böyle değerlere yönelmeli ama önce borç borç borç bitirilmeli piyasanında beklentisi bankalarında beklentisi bu yönde

satış mart sonuna kadar biter takribi 1.1 milyar ile 1,3 milyar arası bir rakam hesaplara girer buda solo borcun 1 milyara düşmesini sağlar
    senede ödediğin fazi gideri max 200 milyonda düşer
    maalesef şirketlerde borçlu polinas grubu penta derby bu 3 fşrmada ürettiği favök göre çok borçlu bu sebeple satışlar sürmeli başka yolu yok ambalajda covit pariteden parakaznmışlardır ama parite hep böyle 1,20-1,23 olmayacak dolar değerlenmeye başladığı an favök marjları düşecek şuan iyiyken satış yapılmalı yapılmıyorsa penta ile birlikte iyi fiyattan halka arz edilip şirketlerin riski milimize edilmeli
    derby batak yatırım en az 250 milyon sermayeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum
    polinasında 700-800 milyon yani şirketlere 1 milyar kaynak gerekli bu kaynağı halka arzlardan rahatlıkla elde edilebilir durumda
    Son düzenleme : tarik1234; 14-01-2021 saat: 15:04.

7. Şirketimiz tarafından KAP'a yapılan 04.01.2021 tarihli özel durum açıklamasında, Şirketimiz ve Yıldız Holding A.Ş.'nin 04.01.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararları ile portföy şirketlerimizden Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş.'nin toplam sermayesinin %100'ünü (Gözde GSYO A.Ş. - %51'ini, Yıldız Holding A.Ş. - %49'unu) temsil eden paylarının Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Alıcı)'ya satışına (İşlem) ilişkin Şirketimiz ve Yıldız Holding A.Ş. ile Alıcı arasında Hisse Alım Satım Sözleşmesi imzalandığı duyurulmuştu.

Rekabet Kurulu'nun 14.01.2021 tarihli toplantısında, İşlem'e izin verilmesine karar verilmiş olup, Kümaş Manyezit Sanayi A.Ş. hisselerinin devri, diğer yasal izin ve onayların alınmasının ardından 04.01.2021 tarihli özel durum açıklamasında kamuoyuna açıklanan şartlarla gerçekleşecektir.

Saygılarımızla

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

8. günaydın sürecin kısa süreceğini tahmin etmiştimde bukadar kısa sürede rk karar vermesi beni şaşırttı.

sahi RHI nın başvurusu neden 1 yıldan fazla RK kaldığı halde süreç olumlu & olumsuz sonuçlanmamıştı.

RHI rekabet kurumuna başvurusu 1 yıldan fazla incelendi

oyak başvurusu 10 günde sonuçlandı.

Sayfa 7/205 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •