Onemli Gunler Banner
Sayfa 7/84 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

1. Datome'yi aradık.
    Hoca ilk iki periyotta Bogdanoviç'i neden kullanmadı anlamadım.
    Adam neredeyse maçı çeviriyordu.
    Anadolu Efes: 80 - Fenerbahçe:77
    İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

2.  Alıntı Originally Posted by selimm Yazıyı Oku
    Datome'yi aradık.
    Hoca ilk iki periyotta Bogdanoviç'i neden kullanmadı anlamadım.
    Adam neredeyse maçı çeviriyordu.
    Anadolu Efes: 80 - Fenerbahçe:77
    eğer her maçı son period da ki gibi ciddi savunma yaparak oynamaz isen yenilgi kaçınılmaz,dün kızılyıldız olipiakos maçını seyrettim olimpia uzatma da yendi maç skoru 60 lı sayılardı,inanılmaz bir savunma her iki takımda da,bizim takım da ciddi bir yıpranmışlık veya yılgınlık var gibi,hoca da sanki aynı durum da,bir de bunların tuzu biberi sakatlıklar olunca işler iyice karışıyor,4.lük te zor gibi artık,son maçlar iki ispanyol hayırlısı diyelim...

3. Udoh ve Vesely de isabetsiz atışlar yaptı.
    Melih üçlüklerde Zalgiris maçındakinin yarısı kadar atsa bugün galip ayrılacaktık.
    Sağlık olsun...

4. ayrıca bu takım aynı takım,oysa ki şiir gibi oynaması lazım,birbirlerini iyi tanıyorlar,daha iyi basketbol oynamaları gerekirken,bir sürü anlamsız top kaybı yapıp oyundan düşüyorlar,babi de oyun kurucu olarak tek olunca rakip uzunların içerisin de kaybolup gidiyor,ya top kaybediyor,ya da hatalı yürüme yapıyor,bu da oyun kurmayı zorlaştırıyor,eh tabii ki bu da udoh ve veseli nin pota altın da zorlanmasına sebep oluyor iyi pas alamayıca...

5.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    eğer her maçı son period da ki gibi ciddi savunma yaparak oynamaz isen yenilgi kaçınılmaz,dün kızılyıldız olipiakos maçını seyrettim olimpia uzatma da yendi maç skoru 60 lı sayılardı,inanılmaz bir savunma her iki takımda da,bizim takım da ciddi bir yıpranmışlık veya yılgınlık var gibi,hoca da sanki aynı durum da,bir de bunların tuzu biberi sakatlıklar olunca işler iyice karışıyor,4.lük te zor gibi artık,son maçlar iki ispanyol hayırlısı diyelim...
    Savunmada Efes daha agresifti.
    Şimdi istatistiklere baktım.
    Udoh, 1/7, Vesely 3/9 isabetle oynamışlar.
    İki uzunun bu kadar beceriksiz olduğu bir maçı kazanmak gerçekten zordu...

6.  Alıntı Originally Posted by selimm Yazıyı Oku
    Savunmada Efes daha agresifti.
    Şimdi istatistiklere baktım.
    Udoh, 1/7, Vesely 3/9 isabetle oynamışlar.
    İki uzunun bu kadar beceriksiz olduğu bir maçı kazanmak gerçekten zordu...
    efesin agresif olmasına biz müsaade ettik,ikinci period da biz en iyi yaptığımız şeyi yaptık yani savunmayı,bu durumda da efesin yapacağı bir şey yokru,yani biz aslımıza döndük ve 17 sayı geriden geldik oyunu buraya taşıdık,son atışta da babi acele etti daha süre vardı,iyi bir atışta yapabilirdi ama olmadı.

7. geçen bir tv programın da ihsan bayülgen söylüyordu,son dört maç varken,yukarı üçlü fenerle eşleşmemek için bazı maçları kaybediyorlar diye,çok ilginç ama onur verici bir durum tabii ki bir fenerli olarak,düştüğümüz hale bak...

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

Sayfa 7/84 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •