Sayfa 7/67 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 535 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. Her şey guzel olacak ne dediysek o diyor Seyit Amca taşınma işlemi biraz fren yaptırmış, Önümüz açık diyor. Arza konu olan taahhütlerini tutacağını söylüyor. vaadettigim hedefi zaten gerçekleştirdim' aksiliklere ragmen diyor.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by benchpress Yazıyı Oku
    2.65 yazacaktım yanlışlıkla 2.55 yazmışım. bu arada gideceğini sanmam elinizi açık ettiniz sizden almadan götürmez kağıdı artık. zaten bugünkü gidiş de iş yatırımın al satındandı. kendileri yukarıya taşırken kağıdı engellediniz sanırım.

2. 70 den ben vermiştim eline şaştınmı 3 gün önce ben olmazsam tren gitmez

3. 3.63 ten aldım 2.61 den verdim diyor seyit amca son kap açıklamasında KY ler alttan malinizi kaptirmayin diyor hani itibar puanlarım

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    3.63 ten aldım 2.61 den verdim diyor seyit amca son kap açıklamasında KY ler alttan malinizi kaptirmayin diyor hani itibar puanlarım

senin kafan güzel heralde. ne kullanıyorsan bizede yollada bizde güzelleşelim. ayrıca sen kim ele vermek kim. sen git kumda oyna. bene kaç lot var maliyet ne sattığım zaman burada ekran görüntüsüyle paylaşırım o zaman görürsün kimin eline ne verdiğini. saçma sapan yazmaya devam edersen şikayet edileceksin uyarmadı deme.

5.  Alıntı Originally Posted by benchpress Yazıyı Oku
    senin kafan güzel heralde. ne kullanıyorsan bizede yollada bizde güzelleşelim. ayrıca sen kim ele vermek kim. sen git kumda oyna. bene kaç lot var maliyet ne sattığım zaman burada ekran görüntüsüyle paylaşırım o zaman görürsün kimin eline ne verdiğini. saçma sapan yazmaya devam edersen şikayet edileceksin uyarmadı deme.
    2.63 den almış, 2.6176190476190476190476119 dan vermiş. nNeyi şikayet edeceksin. Piyasa yapıcılıği kapsamında senin öfke niye

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    2.63 den almış, 2.6176190476190476190476119 dan vermiş. nNeyi şikayet edeceksin. Piyasa yapıcılıği kapsamında senin öfke niye

Yukarıda 3,63 yazmışsın dikkat eder isen. ben hata yaptığımda ve düzelttiğimde sen bana nasıl saldırdı isen bende sana yazıyorum. demekki neymiş insanlar yazarken istemeyerekte olsa hatalı rakam yazabiliyormuş değilmi arkadaşım. o yüzden ilk once siz yazılarınızdaki öfkenizi bırakınız. çünkü ne ekerseniz onu biçersiniz hayatınızda. ben sizin mesajınızdan siz sattınız sanmıştım bizim menkulden. ben değildim derdiniz olur biterdi. ama siz saldırmayı tercih ediyorsunuz. lütfen daha duyarlı olalım. nede olsa aynı gemideyiz.

7. Saygılarımla arkadaşım bizim menkulden degilim Güzel bir hissede pozisyon almışız Kırıcı bir şey algiladiysaniz özür dilerim. Ben kalp kırmam.. Guzel bir kağıda yatirim yapmissiniz saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Saygılarımla arkadaşım bizim menkulden degilim Güzel bir hissede pozisyon almışız Kırıcı bir şey algiladiysaniz özür dilerim. Ben kalp kırmam.. Guzel bir kağıda yatirim yapmissiniz saygılar
    Teşekkür ederim arkadaşım. sanırım karşılıklı yanlış anlaşılma oldu bende kırdı isem sizi kusuruma bakmayın. Bol kazançlar dilerim.

Sayfa 7/67 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •