Sayfa 7/35 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 277 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Gram altın, ons altın, altın fonları

1. Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

2. ALTIN ve GUMUS hakkinda onemli bir soylesi

3. Sayın BOOTES bilgi için teşekkür ederim.Yogun takip edemiyorum.dönüş sinyeli ni dilerim geç kalmadan yakalarım

Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Gram altın da 145 ve altından yapılacak alımlarda 150-151 gibi satış %4 gibi bir getirisi var gibi

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Piyasaya bakmadan balıklama 1 kg has altını 145'den kucağıma verdiler kapalı çarşıda ...20 yıl borsadaydım hayatımda ilk defa altın'da mal'a girdim ... hiçbu kadar umutsuz vaka olmadım ... Nalet tenekeyi paso basıyorlar aşağıya ...

5. Piyasa Yorumcuları herkesin canına okuyor. Kimsede birşey demiyor. Geçen hafta ons altın 1320 olacak diyenler şimdi 1210 olacak diyor. Borsa 110.000 olacak dolar fiyatları havada uçuşuyor. 3.25 3.40 3.34
    Altında soros açıklama yapınca şüphelendim.altın alın. Soros şu kadar altın almış vs. Piyasaları sürekli manipüle etmeseler sözde uzmanlar. Ky zarar etmez.

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

6. Resmen sinirden duvarı öyle bi yumruklattı ki.günlüklerde rsı 30 un altında tepki bile veremiyor..resmen soygun başka bi şey değil

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Resmen sinirden duvarı öyle bi yumruklattı ki.günlüklerde rsı 30 un altında tepki bile veremiyor..resmen soygun başka bi şey değil
    2008'den beri, bütün dünya piyasalarında nerdeyse 10 yıldan beri hep aynı senaryo ... Neymiş dünya ekonomisi büyük bir resesyon içine giriyormuş ve büyük bir düzelmenin içine doğru ilerliyormuşuz .. Ve bunu binlerce kez masaya sürdüler ... İnsanların beyninde korku imparatorluğunu kurdular bizde olduğu gibi ..Sessiz sedasız dün gece itibariyle tüm zamanların rekorlarını kırdılar ... Bu teneke yıllardır sürünüyor hali hazırda ülkedeki develüasyon sayesinde bir miktar ayakda kaldı ... Kim aklıma soktuysa benden 10 kat zarara girsin !!! 5-10 yıl bekliyecek kadar sabırlı değilim, beni yatakda yakalıyacak paranın peşinde değilim,,, ilk fırsatta umarım kurtuluruz nalet pislikden ...

8. Geçen hafta gram ve ons altın destek seviyelerinin kaybedilmesi pek iyi olmadı.

Abd 10 yıllık tahvil faizi 2,30 lar altına inmeli yoksa ons altın yukarı yapamaz.

Gram için dolar ve özellikle de ons altının güçlenmesi lazım.

Yakın takibe devam... Ytd.

Sayfa 7/35 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •