Onemli Gunler Banner
Sayfa 7/612 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 49 - 56 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Abi o zaman şöyle söyleyeyim, son 4-5 aydır artık 3-4 mio lot var..😅
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Yahu, ortada dönen toplam lot zaten 65-70 milyon aralığında. Geride detaylarıyla birlikte yazdık, isim isim. Bunun bir kısmı bizde, bir kısmı bu çocuklarda, bir kısmı da diğer yatırımcılarda. Anlamayacak bir şey yok üstadım.

Mal almak isteyen s2e s2e yukarıdan alacak satan olmazsa. Bizimkiler zaten kilitli kasada, ortada dönen alıp satılan 4-5 milyon lot var ancak onları alır sonra 'benimkini' alır.

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Yahu, ortada dönen toplam lot zaten 65-70 milyon aralığında. Geride detaylarıyla birlikte yazdık, isim isim. Bunun bir kısmı bizde, bir kısmı bu çocuklarda, bir kısmı da diğer yatırımcılarda. Anlamayacak bir şey yok üstadım.

Mal almak isteyen s2e s2e yukarıdan alacak satan olmazsa. Bizimkiler zaten kilitli kasada, ortada dönen alıp satılan 4-5 milyon lot var ancak onları alır sonra 'benimkini' alır.
    Abi bizimkini toptan almaya kalkarsa bidaha yürüyemez spekle patron. Basur olurlar
    Birbirlerine destek olur anca bikaç adım atarlar

3. Aynen abi..
    Sasa da karton da otkarda nasıl olduysa..otkarı 1.5 sene bekledim 12.6 ortalama ile..
    Kartonu 1 yıl taşıdım, 4000 tane 252 ile..Tekrar söylüyorum sadece sıvı elleçleme 20 usd gelir bırakıyormuş ton başı..
    1.5 milyon ton elleçleme işlemi yapılmış..
    Poliprtun sayfasında yazıyor..
    30 mio dolar yapar..
    Daha kurusu var,kimyası var, 7000 şbli boya ağı var..
    Her bir şube aylık 1000 tl kar bıraksa (ki bence de komik) yılda 84.000.000 sadece boya kâr yazar..
    O günleri de göreceğiz inşallah..
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Operasyon sonrası gizlenen karlar, satış rakamları vs meydana çıkar diyorsunuz. Bunu diyen birkaç kişi oldu burda. Bana da buna uymak düşer. Umarım dediğiniz gibidir.

4. Arkadaşların yazdığı hesaplamalara göre şirket altın yumurtlayan tavuk.

Sorular şunlar..

Bu altınlar nereye gidiyor?
    Neden ve kimden saklanıyor?
    Daha ne kadar saklayacaklar?

5. Breh breh breh...
    Çok ucmayin agalar...
    Nirde yaşadığınızı unutmayin...
    Kanunların zenginlere uydugu
    Fakirlerin kanunlara uyduğu
    Utanmanin tedavulden kalktigi
    Bal tutaninin övünerek aglaksizligi "hak" gördüğü...
    bir diyar hayal edin....
    Emin olun arsadan petrol fışkırsa
    Karunun hazinelerini bulsalar...
    Bu yezidler dunyayi yese senin lokmanda gözleri olur..
    Gözü aç olani doyuramassin
    Gozlerini torpak doyursun da
    garibanin üç kuruşunu ilaç parasi yapsinlar...

6. Aracı kurum yorumu hisse patron hissesi kendileri istediğini yapar çok müşterim milyon lotla girmeye cesaret edemiyor bu hisseye yatırımci gelmesi zor patronun keyfini bekliceksiniz.

7. Yine kucakladılar sevgiyle şefkatli kollarına aldılar. Çok seviyorlar küçük yatırımcıyı.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Aracı kurum yorumu hisse patron hissesi kendileri istediğini yapar çok müşterim milyon lotla girmeye cesaret edemiyor bu hisseye yatırımci gelmesi zor patronun keyfini bekliceksiniz.
    O şişkodaki ve diğer MKK kaydında olup fiili dolaşıma sokmadıkları lotları da sırf bunun için tutuyorlar yedekte. Nerden baksan 40 milyon lot ve ben de dahil ilave pozisyon açmaya herkes korkuyor. Pay geri alım satım programı iptal olunca bizim gibi 2-3 manyak gelir tahtayı kaldırırız diye düşündük ama tıss...

Sayfa 7/612 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •