Sayfa 7/41 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 327 madde; 49 - 56 arası.

Konu: HKTM Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hktm ve ekiz elimde var bir de tmsn
    Hktm de tahtacı iş yatırım gibi ama al sat yapıyor Deniz yatırım aldı düşüncem şu ki denizin elindeki mal A1 ait
    Dostum bende aldım ekızden şekerlemelık .Orada büyük ekmek var bana kalırsa !!!

Yakın izlemede olması sıkıntı gözden çıkarabilecek bır meblağ almalı !!

Bır cuma akşamı adaya veda da edebılr .!!

O yüzden rısk alınacak tahta değil !!!

2000 lot kadar aldım ama satmayacağım. Çok büyük aksılık olmazsa!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Hktm tavan 974K

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum bende aldım ekızden şekerlemelık .Orada büyük ekmek var bana kalırsa !!!

Yakın izlemede olması sıkıntı gözden çıkarabilecek bır meblağ almalı !!

Bır cuma akşamı adaya veda da edebılr .!!

O yüzden rısk alınacak tahta değil !!!

2000 lot kadar aldım ama satmayacağım. Çok büyük aksılık olmazsa!!!
    Ekiz şu anda bankalardan ve bir kaç sanayi kuruluşundan sonra en bedava hisse 11.00 üzerinde kalıcılık önemli

Dogub atsyh cosmo ne oldukları belli değil

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Ekiz şu anda bankalardan ve bir kaç sanayi kuruluşundan sonra en bedava hisse 11.00 üzerinde kalıcılık önemli
    10/11 tl aralağında son silkelemeler olabılir .Başlarsa durmaz zaten..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    10/11 tl aralağında son silkelemeler olabılir .Başlarsa durmaz zaten..
    Sayın kown tatar nerelerde borsa şahlandı tatar yok varda benmi göremiyorum...Tatara slm
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    arkadaşlar şirket öyle büyük bir şirket degil bu fiyatlar hayal alayım demeyin
    Sen bunu neye göre soyledin. Kac gundur hisse tavan tavan gidiyor. Niye yatırımcıyı aldatan paylaşımlar yapıyorsun? Ne cikarin var?

Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    arkadaşlar şirket öyle büyük bir şirket degil bu fiyatlar hayal alayım demeyin
    @balici, gerçekten de böyle yazılar yatırımcıları etkiler, direk etkilemese de beyninin bir tarafında arşivlenir, sonra etkilenir satar ise ve tavan giderse tövbet altında kalırsın, acısı bir şekilde seni bulur! eğer yatırımcılara sattırıp ya da aldırmayıp da sen de aldıysan o da ayrı bir suç zaten!

Sayfa 7/41 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •